2737
2739
خدا رحمتشون کنه هیچ داغی به سنگینی داغ مادر نیست

زنده باشی، بله خیلی سخته

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
خدا رحمتشون کنه 😭 من تو بیمارستان کنار مامانم بودم که رفت. انقدر غریب و بی‌کس بودم اون لحظه

خدا رحمتشون کنه
ما هم الان غریب و بی کس هستیم
من خونم تنها بابام و خواهرام خونه تنها
فامیلامون تهران نیستن
امروز رفتم خونمون دیدم بابام مریضه افتاده خواهرام مریض....
دلم برای خواهرام کبابه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه ما هم الان غریب و بی کس هستیم من خونم تنها بابام و خواهرام خونه تنها فامیلامون تهرا ...

سخت‌ترش اونجاست که آدم خواهر و برادر مجرد داره، یه طرف غم خودته، یه طرف غصه‌ی اونا دلتو آتیش می‌زنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
متاسفانه اصلااا رعایت نمیکنه. موقع چشماش ترسیده بود رعایت میکرد باز الان هیچ بزور مامانم  ولی ...

خسته میشه درکش میکنم
ان شاالله خدا شفاشون بده
حتما زیرنظر دکتر باشن و چکاب بشن سر وقت  

2731
سخت‌ترش اونجاست که آدم خواهر و برادر مجرد داره، یه طرف غم خودته، یه طرف غصه‌ی اونا دلتو آتیش می‌زنه

دقیقا آتیش گرفتم که اونا تو. خونه بدون مامانم چکار کنن
بابام درو اتاق و بسته نمیذاره کسی بره اونجا
بابام خیلی عاشق مامانم بود مثل بچه ازش مراقبت میکرد

تواقوام ما متاسفانه این بیماری زیاده اماخداروشکر دونفرشون خوب شدن والان دارن عادی زندگی میکنن انشاال ...

از خدا واسه همه مریضامون سلامتی میخوام.از خدا میخوام هیچ دختری با مریضی و زجر کشیدن پدرو مادرش اماحان نشه

ان شاالله خدا پدرتون و شفا بده مامانم منم ۹ سال آخر زندگیش خیلی سخت گذشت ولی حالش طوری نبود که حتی ا ...

ممنونم ان شاء الله شفای همه مریضا

متوجه ام عزیزدلم.الهی خدا بخت خوب واسه خواهرات باز کنه تا یکم از این شرایط روحی بد فارغ بشن.بابای من روزی که میرفت عمل اصلا بهش نگفتین تومور تو مغزت هس گفتیم یه لخته خونه صب که داشتن میرفتن تهران تمیزو مرتب به من گف خونه رو به تو میسپارم و رفتن فقط همش اون لحظه میاد جلو چشمم اصلا نمیتوونم باور کنم اون بابای شادو سروحال شده اینی که دراز کش افتاده حتی نمیتوونی یه تکون کوچلو به خودش بده.نه حرفی بزنه.خیلی دردناک خیلی

منم دوسال وهشت ماه مامانم فوت شده خیلی سخته دیگه زدگیت اون زندگی سابق نمیشه. من هشت ماه خونه بابام موندم دلم نمیومد ابجیم رو تنها بزارم شبها تو بغل هم میخابیدم تا خود صبح گریه میکردیم که فامیل گفتن برو سر خونه زندگیت شوهر بنده خدات چه گناهی کرده مجبور شدم برم خونم ولی بعد از اون جریان هر روز میام بهشون سر میزنم دلم تو خونه طاقت نمیاره

2738
۵۴ سالش بود دیابت داشت و انسولین میزد ایست قلبی کرد ساعت ۵ صبح ۱ ماه پیش بیمارستان بود واسه قل ...

خدا رحمتش کنه مادرت رو ببین من قران ختم میکنم برای اموات اگه برای مادرت خواستی درخدمتم؟؟قیمتش هم پایین هس

من زنموم فوت کرد خیلی جون بود تک دخترش خیلی سختشه ن مادری داره ن خاله ای ن خواهری واقعا دلم براش میس ...

خیلی هوای دختر عموت رو داشته باش‌. خدا خیرت بده

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂