2737
2734
فک کنم دخمله بچت...تااخر تقریبا هست فقط کم میشه...من الان توی نه ماهم هنوزم گاهی اوقات میخام عق بزنم

وااااای نگو دیگه خسته شدم😭😭😭

همه میگن ۳ماه تموم بشه خوب میشی منم به همین امیدم

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظرت جنسیت نی نی من چیه؟ 

بیشتر دوست دارم غذا بخورم تا هله حوله چیزهای دیگه شیرینی دوست ندارم ترش و شور بیشتر دوست دارم و علامت وی توی چشم سمت راستم هست توی سه ماه اول درد معده داشتم الان خوب شد تهوع اصلا ندارم 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
به نظرت جنسیت نی نی من چیه؟  بیشتر دوست دارم غذا بخورم تا هله حوله چیزهای دیگه شیرینی دوست ندا ...

علامت چشمت پسره....من غذا میلم نمیکشه زوری میخورم گاهی فقط میوه و ترشی و شوری...تنبلم هستم بشدت الان ک به زور تکون میخورم پسره

2740
علامت چشمت پسره....من غذا میلم نمیکشه زوری میخورم گاهی فقط میوه و ترشی و شوری...تنبلم هستم بشدت الان ...

بخشید چشم رو اشتباه نوشتم توی چشم چپ هست علامت وی 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....

[QUOTE=156190618]کم میشه بالا نمیاری ولی حسش هست دیگه...فقط بالا نمیاری دیگه...علائمت چیه[/QUOT

خدا کنه.

علائم خاصی غیر تهوع ندارم. از شیرینی جات متنفرم حتی بوش هم حالمو بهم میزنه.قند هم نمیتونم بخورم.

معده درد شدید .هیچی هم نمی‌خورم از صبح تا عصر تهوع شدید دارم سرشب یه کم بهتر میشم اونم غذا نمیتونم بخورم اگه میوه بخورم.

گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
دقیقا منم همینم...دست خود ادم نیست 🙈🙈🙈

بستنیم دلم نمیخواست بخورم فقط دلم میخواست تو یخچال باشه من بدونم هست الان چهار ماهه خونه پدرمم و داداش کوچک ترم میرفت بستنیامو میخورد کلی جیغ و داد میکردم سرش و گریه میکردم مامانم اینا همه بم میگفتن چقد خسیسی دیگه نمیکشم ب خدا دلم میخواد تموم شه برم خونه خودم خسته شدم 

منم همونجوریم از هفته ۳۰..۳۱ دیگه تزکیدم

همش احساس میکنم میخام بترکم اینقد شکمم اذیتم میکنه حس میکنم بچه میخاد شکممو پاره کنه

خانم هستم نام کاربریم اسم شوهرمه اینقد همتون به کاربری من گیرندید ممنون
2706