2752
2734
گرون نیست یکم؟!؟  همون مقدار موسسه های بنام میدن !؟ ی درسشو ن چار درس تخصصی البته

نمیدونم الان چنده من پارسال ۲۰۰ خریدمش اگه مشکل مالی داری من اکانت الامو بدم بهت

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
امسال کنکور داشتی شما ؟ تجربی؟ رتبت چن شد ؟ میشه ی مقدار  کمک کنی منو بگی  چطور بخونم &nb ...

اره گلم ۴۷۰۰ شدم ببین مهم فقط و فقط عمقی خوندن و استرس نداشتنه یه مبحثو جوری بخون که سخت ترین سوالا رو بتونی حل کنی مهم ساعت مطالعه هم نیست من بعد عید نهایت ۵ ساعت خوندم ک پشیمونم اگر بیشتر میخوندم ۳ رقمی  میشدم درسی هم مشکل داری فقط آلا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

____________________________________________________________________________________________________ ...

چرا موفق نشی آخه 😍حتما میشی استرس نداشنه باش من خودم ۲۳ هزار شدم پارسال سکته کردم

2731
نمیدونم الان چنده من پارسال ۲۰۰ خریدمش اگه مشکل مالی داری من اکانت الامو بدم بهت

ن بابا قربونت انقدر از من بدتر هست ♡ 

بده به اونا ..فدای مهربونیت   

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
ن بابا قربونت انقدر از من بدتر هست ♡  بده به اونا ..فدای مهربونیت    

بوس به تو عزیزم❤😘😘 میگم اگر نمیتونی تهیه ش کنی اشکال نداره من میتونم به چند نفر بدمشون

____________________________________________________________________اخع84 هزار شدم حس میکنم ی منگل ع ...

ای بابا نه اصلا همچین چیزی نیست باید درست بخونی ببین اگر مشکل مالی دارین من میتونم اکانتمو بدم بهت توش کلی فیلم و اینا هست

2740
____________________________________________________________________اخع84 هزار شدم حس میکنم ی منگل ع ...

ربطی به خنگ بودن نداره گلم 

ولی درکت میکنم من خودم سال بعد قراره کنکور بدم ولی همیشه میترسم خیلی خوش خیال باشمو نتیجم افتضاح شه

عزیزم آلا واقعیت تاثیر داره ؟  من ریاضیم خیلی ده ینی هیچییی نمیفمم اصلا !  مثلا تو نت بزنم ...

آلا عالیهه بابا من رتبه کشوریم ۴۰ هزار تا جا ب جا شد با همین الا 

منم ریاضی پارسال زدم ۱۷ امسال ۵۲

ینی فیلم هایی ک شما تو اکانتت داری تو نت نیست خودم ببینم عزیزم ؟

بعصیاشون باید هزینه بدی من همایشا رو خریدم مثلا راه ابریشم ریاضی ک ب شدت توصیه میکنم 

بعصیاشون باید هزینه بدی من همایشا رو خریدم مثلا راه ابریشم ریاضی ک ب شدت توصیه میکنم 

اره عالیه .. 

چارتا اختصاصی داری  ؟ 

تا چندنفر میتونن از اکانتت استفاده کنن!؟

اگر کسی نخواست بده من

بوس به تو عزیزم❤😘😘 میگم اگر نمیتونی تهیه ش کنی اشکال نداره من میتونم به چند نفر بدمشون

از نتونستن ک نمیتونم 

ولی میترسم دین کسی بیاد گردنم 

از من بدتر خیلی هست