2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر چون خودت یه کنکوری هستی این سوالو میپرسم 

من انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی انجام دادم حالا چجوری بفهمم کجا قبول شدم چجوری باید پیگیری کنم میشه راهنماییم کنی؟

2728
خوبه ♡ موفق باشی ترازت چند بود؟ مشاور داشتی؟ از کی شروع کردی؟ چی میخوای بخونی ؟ اره# _فامیلت ...

خخ فامیلا خوشحال نمیشن منو میکشن پس فامیل  نیستی 😂😂😂 

۹۱۰۰ شد ترازم مشاور سال اول اره ولی امسال نه مهم اسنه خودت بتونی مشکلاتتو دریابی و حلش کنی من از شب نتایج واسه امسال شروع کردم 

احتمالا میرم بینایی سنجی تهران یا  تغذیه ولی شایدم برم پزشکی آزاد

ببین از من به تو نصیحت برو با آلا پیش برو بقران  نبود من ۴۰ هزار تا دتبه م جا به جا نمیشد 

در تاریخ۹۹/۹/۹ به آرزوهام رسیدم😍❤
2738
خخ فامیلا خوشحال نمیشن منو میکشن پس فامیل  نیستی 😂😂😂  ۹۱۰۰ شد ترازم مشاور سال اول اره ...

تراز قلمچیت چن میشد؟

با آلا کدوم درسا پیش برم ؟

اره خدا خیرشون بده خوبن

فیزیک فرشید داداشی با اون یکی کار ..

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
زیست آلا میبینم من  شما چی میدیدی؟

اقای موقاری زیستش عالیه

من ریاضی راه ابریشمو گرفتم امسال ۴ درس اختصاصی راه ابریشم داره حتتتتما شرکت کن عالیه

اقای موقاری زیستش عالیه من ریاضی راه ابریشمو گرفتم امسال ۴ درس اختصاصی راه ابریشم داره حتتتتما شرکت ...

گرون نیست یکم؟!؟ 

همون مقدار موسسه های بنام میدن !؟ ی درسشو ن چار درس تخصصی البته

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
تراز قلمچیت چن میشد؟ با آلا کدوم درسا پیش برم ؟ اره خدا خیرشون بده خوبن فیزیک فرشید داداشی با اون ...

قلمچی نرفتم تو خونه همه آزمونا رو واسه خودم میدادم فیزیک من فقط نکته و تست دیدم ک خوب نزدم تو کنکور شیمی پویان نظر عالیه عربی اون اقاهه هست ریش داره 😶😂 اون خوبه ۶۵ زدم تو کنکور و یه همایش جمع بندی دینی بود اونم دیدم قسم خورد ک تو کنکور بهترین درصدتون مال دینیه و واقعا همینطور شد😍❤

2706