2737
2739
عنوان

ضربان قلب ضعیف جنین در شش هفته و چهار روز

| مشاهده متن کامل بحث + 8517 بازدید | 57 پست

عزیزم اولا که بسپر به خدا... اگه خدا بخواد یا نخواد کاری و انجام بده حتما همون میشه. بعد هم ارامش داشته باش. در ضمن سونوگرافی هم هیچ ضرری برای نی نی نداره نگران نباش. فقط ارامش ارامش

بهت قول میدم هیچی نیست و بچه سالمه سالمه  اب زیاد بخور برای کنترل استرست خوبه  اگه میخوا ...

خدا از زبونت بشنوه عزیزدلم ، حالا که صدای قلبشو شنیدم ارومترم چون من چندسال پیش یه سقط داشتم بخاطر نداشتن ضربان قلب همون تاثیر بدی روی روحیم گذاشته

و خدایی که در این نزدیکیست ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیز دلم اینکارایی که گفتیو انجام میدم  ، ان شاءالله این روزا زود بگذره نی نیه بیاد تو بغل ...

ایشالا عزیزم کمترم استرس داشته باش کلن فکرتو دور کن ❤ایشالا این روزاهم میگذره نی نی صحیح و سالم میاد تو بغلت😘❤

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2731
خدا از زبونت بشنوه عزیزدلم ، حالا که صدای قلبشو شنیدم ارومترم چون من چندسال پیش یه سقط داشتم بخاطر ن ...

میدونم اما خودت میگی چندسال قبل و اینو بدون استرس باعث میشه بچه سالم هم خدایی نکرده مشکل دار بشه پس شاد باش و به این فکر کن چی پیش رو داری باهاش 

Silenc says a lot more than you think 🤍
ای جان ریزه میزه هم بوده  یکی من قلدریه ولی با ضربان قلب صعیف😅😅

اره ...😓😓😓من کیست دارم یکم نگران اونم وگرنه دکتر گفت اصلا نگران نی نی و ضربانش نباش تا هفته ۱۰همه چیزش تنظیم میشه

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
نگران نباش گلم،،قلب کوچولوش تازه تشکیل شده بالا پایین زیاد دارقبل سونو هم غذا بخور و چیزای شیرین

اره فسقلی اصلا انتظار شنیدن صدای قلبشو نداشتم یهو صدای تالاپ تلوپ شنیدم گفتم ای وای بس استرس دارم صدای قلبم پیچیده تو سونو ، فک کن به این حد ، نگو صدای قلب نی نی بود😅

2740
اره ...😓😓😓من کیست دارم یکم نگران اونم وگرنه دکتر گفت اصلا نگران نی نی و ضربانش نباش تا هفته ۱۰همه ...

توکلت به خدا باشه عزیزدلم همه چی درست میشه ،من اصلا گمون نمیکردم جنین دیده بشه چه برسه صدای قلب داشته باشه حالا هرچند ضعیف

میدونم اما خودت میگی چندسال قبل و اینو بدون استرس باعث میشه بچه سالم هم خدایی نکرده مشکل دار بشه پس ...

اره حرفتو کاملا قبول دارم عزیزم

انشاءالله توام به خیر و خوشی نی نیتو بغل بگیری 😘

اره فسقلی اصلا انتظار شنیدن صدای قلبشو نداشتم یهو صدای تالاپ تلوپ شنیدم گفتم ای وای بس استرس دارم صد ...

الهی 😍😍انشالله ۸ ماه دیگه تو بغلت داره شیطونی میکنه

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد