2733
2739
عنوان

ضربان قلب ضعیف جنین در شش هفته و چهار روز

| مشاهده متن کامل بحث + 8517 بازدید | 57 پست
گمونم  دکترا یه چی میگن ادمو اماده کنن که هر اتفاقی افتاد یهو نخوره تو ذوقمون

مگه مرض دارن😂😂 گلم اون دکتر کلی درس خونده ی چیزی متوجه شده که گفته الگی که نمیاد تو دلت خالی کنه،،اینحا همه براساس تجربه میگن

دقیقا مثل این میمونه یکی میگه بچه من ۶ ماهگی دندون دراورد یکی میگه ۷ ماهگی

دکتر ی چیزی متوجه شده که گفته ولی خوب شما استرست بالا بوده،حتما قندت هم افتاده چون قندت پایین باشه قلب کوچولو بد میزنه

حتی روزای اخر با این روش میشه سزارین شد😂

نگران نباش ۱۲ هفته میری عربالگری خیالت از همه جا راحت میشه،فقط حواست به خوردوخوراکت باشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
عزیزم اولا که بسپر به خدا... اگه خدا بخواد یا نخواد کاری و انجام بده حتما همون میشه. بعد هم ارامش دا ...

سپزدم به خدا عزیزدلم ، حرفتو قبول دارم ان شاءالله هرچی خیره همون بشه

و خدایی که در این نزدیکیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه مرض دارن😂😂 گلم اون دکتر کلی درس خونده ی چیزی متوجه شده که گفته الگی که نمیاد تو دلت خالی کنه،، ...

مرضشونو نمیدونم ولی من خودم یکم مرض دارم هی سوال میپرسم ازشون تا یه چیزی از تو حرفاشون درارم بشینم جوش بزنم 😂

مرضشونو نمیدونم ولی من خودم یکم مرض دارم هی سوال میپرسم ازشون تا یه چیزی از تو حرفاشون درارم بشینم ج ...

😂😂😂 نی نی چی بکشه از دستت این چند ماه

ا۱لا نگران نباش همین که قلبش زده یعنی مثل خودت عجوله

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
2728
ایشالا عزیزم کمترم استرس داشته باش کلن فکرتو دور کن ❤ایشالا این روزاهم میگذره نی نی صحیح و سالم میاد ...

ان شاءالله باران عزیزم 

همینطور نی نی قشنگ تو 😍

2740
چی کار کردی؟ دارو خوردی؟ 

آزه عزیزم همه شیاف و آمپول و حتی آمپول ریه هم  ۳۰ هفته برام زدن چون همش میگفتن بچه دنیا میاد بچه زودرسه و حتی ماه های قبل تر مرتب میگفتن که احتمالا سقط میشه ولی خدا خواست و بچم موند صحیح و سالم دنیا اومد🥰

اره من تو هفته ۶رفتم ۱۰۷بود تو هفته هفت رفتم ۱۴۱بود چند میلیه؟

لطفا پاسخ بدید خیلی استرس دارم من شش هفته و یک روز رفتم ۱۰۷بود خیلی نگرانم میگن تهدید به سقط هست از طرفی هم یه کوچولو هماتوم دارم 

خدایا توکلم فقط به خودته