2733
2739
عنوان

ضربان قلب ضعیف جنین در شش هفته و چهار روز

| مشاهده متن کامل بحث + 8517 بازدید | 57 پست
میدونم گلم ولی باور کن استرس مثل یه سم مهلک وکشنده میمونه. کارایی ک باعث آرامشت میشه انجام بده سون ...

تعریف این سونوگرافی رو خیلی شنیده بودم ازینکه تو شش هفته و چهار روز صدای قلب نی نیو برام گذاشت متوجه حاذق بودنش شدم ولی خب انگار ۴ تا ضربان تا حد ضربان نرمال کم داره

و خدایی که در این نزدیکیست ...
تعریف این سونوگرافی رو خیلی شنیده بودم ازینکه تو شش هفته و چهار روز صدای قلب نی نیو برام گذاشت متوجه ...

خوبه اصلا نگران نباش ضربانش طبیعیه

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره اینقد استرس داشتم که بلند بلند نفس میکشیدم بدبخت دکتر سونوگرافی میگفت من با این وضع نمیتونم ببین ...

استرس نداشته باش شاید قندت افتاده بوده یا گشنه بودی..زو تپش‌قلب بچه تاثیر گذاشته

تو تربیت فرزند کوشا باشید....من همون  najvaye manهستم ک چشام آبیه😁😁کلی عکس گذاشتم چند نفر تازه میشناختنم بخاطر بی ادبی یکی دیگه ترکیدم...نترکونینن توروخدا باجنبه باشیم
اره من تو هفته ۶رفتم ۱۰۷بود تو هفته هفت رفتم ۱۴۱بود چند میلیه؟

نزدیک ۷ میلیمتر زده بود ، دکتر گفت نسبت به رشدش ضربانش ضعیفه ، جنین شما با ضربان ۱۰۷ چند میلیمتر بود عزیزم؟

2728
تعریف این سونوگرافی رو خیلی شنیده بودم ازینکه تو شش هفته و چهار روز صدای قلب نی نیو برام گذاشت متوجه ...

خیلی خب پس فعلا صبر کن. هیچی نمیشه باور کن.

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
اره اینقد استرس داشتم که بلند بلند نفس میکشیدم بدبخت دکتر سونوگرافی میگفت من با این وضع نمیتونم ببین ...

بزار ی هفته بگذره یکمم استراحتتو بیشتر کن ب خورد و خوراکتم برس چیزای مقوی بخور دوباره برو سونو موقع رفتن به سونو چیزای شیرین بخور مث شکلات یا شیرکاکائو....

ایشالل ک خیره عزیزم اصلنم استرس نداشته باش دکترا جواب اخر رو به ادم میدن و فکر و ذهن ادم هزار راه که سهله به هزاران راه کشیده میشه توکلتم به خدا باشه

گاهی آدم دلش کمی تعطیلی می خواهدبنشیند کنجی گوشه ای ،جایی برود به گذشته های دور دور. های های دنبال خودش بگردد..💖
2740
استرس نداشته باش شاید قندت افتاده بوده یا گشنه بودی..زو تپش‌قلب بچه تاثیر گذاشته

خدا کنه همینطوری باشه عزیزم چون تموم علائمم رفته بود استرس داشتم شاید فشارم افتاده بود

نگران نباش گلم،،قلب کوچولوش تازه تشکیل شده بالا پایین زیاد دارقبل سونو هم غذا بخور و چیزای شیرین

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بهت قول میدم هیچی نیست و بچه سالمه سالمه 

اب زیاد بخور برای کنترل استرست خوبه 

اگه میخوای کمک کنی و مامان خوبی باشی استرس ممنوع

Silenc says a lot more than you think 🤍
بزار ی هفته بگذره یکمم استراحتتو بیشتر کن ب خورد و خوراکتم برس چیزای مقوی بخور دوباره برو سونو موقع ...

حتما عزیز دلم اینکارایی که گفتیو انجام میدم  ، ان شاءالله این روزا زود بگذره نی نیه بیاد تو بغلمون اینقد حرص و جوش نخوریم

خدا کنه همینطوری باشه عزیزم چون تموم علائمم رفته بود استرس داشتم شاید فشارم افتاده بود

این خیلی خوبه با تموم شدن علایم بازم قلب داشته پس بدون میتونی نگهش داری فقط استراحت هیچ کار نکن

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍