2733
2734
عنوان

چکار کنم خابم ببره توبیمارستانم

391 بازدید | 29 پست

عمل همورویید داشتم خیلی درد دارم هرچی مسکنن میزنن بم خوب نمیشم   

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  

بی خوابی عصبیم کرده😔

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد سخت عزیزم

ان شاءالله زود مرخص بشی

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
2742

صلوات بفرست

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
بگو قرصی دارویی خواب آور بهت بدن

هیچدفایده ندارن دردم اروم نمیشه خیلی مسکن زدن

اتفاقا امشب دلم گرفته اومدم اینجا دنبال یکی میگشتم که تاپیک همروئید بزنه دوس ندارم خودم تامیک بزنم ..... تروخدا بیا من باهات حرف میزنم‌تا وقتی که خوابت ببره ....... فقط از علائم هموریید بگو و بیرون زدگی داشتی ..چی مجبورت کرد به عمل کردن 

توخیانت تنهاچیزی که اهمیت نداره دلیلشه

عزیزم خدا کمکت کنه

ببین تکنیک تنفس برای خواب را امتحان کن و انشالله با انجامش زود خوابت میبره

ببددنت رو شل کن و ریلکس دراز بوش رو نفسهات تمرکز کن

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2706