2737
2739
عنوان

چکار کنم خابم ببره توبیمارستانم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 29 پست
اتفاقا امشب دلم گرفته اومدم اینجا دنبال یکی میگشتم که تاپیک همروئید بزنه دوس ندارم خودم تامیک بزنم . ...

بیرون زدگی داشتم عمل بی حسی از کمر شدم خیلی راحت بودم دردام سه چار ساعت بعد عمل شروع شده

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خدا کمکت کنه ببین تکنیک تنفس برای خواب را امتحان کن و انشالله با انجامش زود خوابت میبره ببدد ...

باشه

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
2731

ایشاا..زود خوب بشی 

خانما دوستم امروز فوت شد بخاطر کرونا ۲۹سالش بود لطف کنید برای شادی روحش ی صلوات بدید ممنون

میرسه اون روزی ک توی تراس خونه خودمم دارم برگای زرد شمعدونی توی تراسو میچینم و بهشون اب میدم  یاد این روزام میفتم ک چقد دلگیر بودن ،چقد تنها بودم چقد التماستو کردم واسه داشتن این روزا صدای پسرم منو میکشه بیرون از فکرام، با خنده بهش نگاه میکنم میگه مامانی تلفن زده میگه نی نی خاله داره دنیا میاد از ته دلم میگم خدایا شکرت یعنی اون روزای پر از استرس تموم شدن#خدایا برایم خدایی کن
2740
چند وقته بیرون زدگی داشتی؟؟؟ قبل عمل زخم خونریزی هم داشتی ؟؟؟؟

حدود ۵ سال این مشکلو داشتم   هر ماه خوب مشید دوباره عود میکرد  این دفعه خیلی ازارم داد اره خونم میومد

کدوم بیمارستان .. دکتری که جراحت کرد کیه

اهوازم بیمارستان امیرالمونین دکتر نظری نیا

پس این همه سال داشتی دکترت وقتی تورو دید نگفتت چرا زودتر نیومدی.... مثل اگه زیاد بمونه  خطری ند ...

گفت خیلی بزرگ شده عمل کن

بیمارستان پاکساز کردن؟اخه مال کروناییا بود چندوقتی ...... شوهرم هم گف بیا ببرمت بینارستان امیر ولی م ...

نه گلم هیچ خبری از کرونا نیس  شنبه و یکشنبه صبح دکتر نظری نیا هستش خانمه    تلفنی نوبت بگیر از روز قبلش

2706