2737
2734
عنوان

😍😍بیاین بگم چی کردم، صورتمو آیینه کردم😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 3018 بازدید | 107 پست

سلام عزیزم. من تاپیکتو ذخیره کرده بودم و بعد از مدتها اومدم سراغش. ی سوال داشتم. شما برای چی استفاده کردی این ماسک رو؟ بعد از چند وقت نتیجه‌‌گرفتی؟

ممنونم از اشتراک گذاری نتیجه خوبت🙏🏻🌹

سلام عزیزم. من تاپیکتو ذخیره کرده بودم و بعد از مدتها اومدم سراغش. ی سوال داشتم. شما برای چی استفاده ...

سلام گلم، من برا جوش و لک استفاده کردم و میکنم، نباید قطع بشه و حداقل 1ماه باید استفاده کنی، اگر با روش درست استفاده بشه بار اول تاثیر لایه بری رو قشنگ احساس میکنی و رنگ پوستت روشن میشه 

در ضمن کار های دیگه ای رو هم که گفتم همزمان انجام بدید تا نتیجه بهتری بگیرید

#دوستان_ایرانی_باشیم🇮🇷    هم افکارمون🤗،هم شخصیتمون😎،هم اعمالمون🤠            ⬅️ جلال آل احمد میگه «آدم غرب زده شخصیت ندارد، چیزی است بی اصالت، خودش و خانه اش و حرف هایش، بوی هیچ چیزی را نمی دهد....» چرا اینجوری میگن؟ چون این افراد اصالت خود را رها کرده و در مسیری پا گذاشتن غیر از مسیر ذاتی خود و بدونیم حرف های این افراد غرب زده در جامعه ما هیچ ارزشی نداره ،چون بر خلاف باورهای اصیل ایرانی و جامعه اسلامی عمل میکنن😉 رهبر عزیز تر از جانم سایه ات از سر ما کم نشود حضرت ماه،وجودت افتخاریست برای ما😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.