2737
2734
عنوان

دلم میخواست شوهرم مهندس بود..

684 بازدید | 37 پست

ولی نیست...شاید مسخره م کنید اما شوهرم شغل خیلی خوبی داره..درامدشم خیلی خوبه...اما اطلاعات فنی ش خیلی کمه..دلم میخواست گاهی خودش تشخیص بده ی چیزایی رو ..مثلا یه وسیله ای یا قسمتی از خونه که خراب میشه هیچ حدسی نمی تونه بزنه و حتما باید ب تعمیرکار زنگ بزنه بیاد...همیشه از مردایی ک خودشون کارای فنی خونه شونو انجام میدن خیلی خوشم میاد..ولی شوهرم اینجوری نیست ...😐

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدارشکر کن ک شوهرت سالمه و ی شغلی داره مگ فک میکنی شوهرای ما بلدن والا ماهم میزنگیم تعمیرکار

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد
2740

حالا ما دلمون شوهر میخواد اونم نیست😐😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

برای منم نیست.مهم انسانیت داشتنشونه.خدلروشکر که انقدر هست که تعمیرکار میاد براتون

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔