2733
2739
عنوان

دلم میخواست شوهرم مهندس بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 684 بازدید | 37 پست

من هر آقایی دیدم که فنی و به اصطلاح دست به آچار بوده ،کلی وسایل و ابزار داره که فضای کمد و اتاق و اشغال می‌کنه ،حداقل وسایل اضافه تو خونت نداری

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسر من ارشد مهندسي كامپيوتر داره

دوره هاي تعميرات موبايل و كامپيوتر اينا رو هم ديده

ولي دردسره براش

هرجا ميريم هر كي هر وسيله ي خرابي داره مياره درست كنه

ديگه كلافه ميشه خودش

ناشكري نكن عزيزم

براي من مهم نيست بلد باشه يا نه 

ولي خب هركس هررر كاري داره به همسر من ميگه

لطفا در جواب كامنت هام نگيد خوش به حالت.. از بار منفي اين عبارت بدم مياد🙏🏻كاربري دوممه، به خاطر بيان نظرم درباره مسائل اقتصادي تركوندنم!!!!
2731
چرا...بیشترشون میدونن

نه حتما به اون نیس

منم مهندسی میخونم ولی جوشکاری و کار با یه سری وسایل خاصو نهایتا یادمون میدن

لوله کشی و شیرآلات و این چیزا رو نه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

عزیزم شوهر من هروسیله ای که حتی یبار تو عمرش دیده باشه رو بلده ریزریز بازکنه و عیب یابی کنه و ببنده سرهم تمام وسایلایی که دیگه کسی نتونه تعمیرکنه میارن پیش این و تو سه سوت درست میکنه. اما کارای خونه خودمونو انجام نمیده مثلا یکسال ایفونمون خراب بود هردفعه باید کلیدو مینداختم تو خیابون برا کسایی که پشت درن تا درو بازکنن یا کولرمون خراب بود دوسال یه کلید براش گذاشته بود  که یکسره کارکنه و به قول خودش من دیگه غرنزنم تا امسال بزور درستش کرد یا شیرابمون چکه میکنه باید هزاردفعه بگم تا درست کنه حتی بهش میگم دستمزد بهت میدم این کارارو انجام بده اینقد عقب میندازه😑 پس غصه اینچیزارو نخور. 

2740