2726
عنوان

دلم میخواست شوهرم مهندس بود..

680 بازدید | 37 پست

ولی نیست...شاید مسخره م کنید اما شوهرم شغل خیلی خوبی داره..درامدشم خیلی خوبه...اما اطلاعات فنی ش خیلی کمه..دلم میخواست گاهی خودش تشخیص بده ی چیزایی رو ..مثلا یه وسیله ای یا قسمتی از خونه که خراب میشه هیچ حدسی نمی تونه بزنه و حتما باید ب تعمیرکار زنگ بزنه بیاد...همیشه از مردایی ک خودشون کارای فنی خونه شونو انجام میدن خیلی خوشم میاد..ولی شوهرم اینجوری نیست ...😐

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدارشکر کن ک شوهرت سالمه و ی شغلی داره مگ فک میکنی شوهرای ما بلدن والا ماهم میزنگیم تعمیرکار

عضو مانکن های 1400    عضو گروه آبی  وزن اول72.800....وزن فعلی 65.....وزن هدف 60.....وزن ایده آل58....امیدوارم که میرسم تاریخ شروع اول مرداد

حالا ما دلمون شوهر میخواد اونم نیست😐😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

برای منم نیست.مهم انسانیت داشتنشونه.خدلروشکر که انقدر هست که تعمیرکار میاد براتون

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2706