2737
2739
عنوان

ازدواج😭

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از چاله نرو تو چاه

ازدواج سالم ادمو خوشبخت میکنه ولی امان از ازدواج اشتباه تو همین سایت کلی تاپیک هست که ناراضی هستن

انشاالله یه بخت خوب برات میاد غصه نخور اگه فردا دورازجون بدبخت بشی همین مردم کجان؟؟؟

فهمیدم که بلندای روزهای خداوند ،هزار برابر روزهای ماست . آهای!!!!!!خدای زیادی صبور!!!! یعنی آن همه سال که ما گریه می کردیم، تو فقط آه کوتاهی کشیدی؟!
ادامه تحصیل بده عزیزم .. ببخشید ولی الان دیگه لیسانس مدرک متداول جامعه اس آ..  خیلی روش حساب با ...

امسال ارشد شركت كردم!

ميرم دانشگاه

ولى ميگم كسايى كه ميان ديپلمم ندارن!يا فقط ديپلم دارن!

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

وای خدای من اینا دیگه کینولشون کن دختر از این روزات لذت ببر اهمیت نده تا بیشتر چششون دراد چرا الکی اعصاب خودتو داغون میکنی ازدواج کنی ک چی بشه بخدا اصلا چیزجالبی نیست فقط میری زیر بار مسئولیت اون فامیلاتونم اصلا اهمیت نمیدن تو خوشبخت باشی یا نه اونا در هر حال حرف در میارن ولشون کن برا خودت زندگی کن و تا وقتی عاشق نشدی ازدواج نکن اگ فقط بخاطر حرف بقیه با کسیکه دوسش نداری ازدواج کنی خیلی پشیمون میشی خیلی ..  

2706