2737
2739
عنوان

ازدواج😭

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 62 پست
واقعا زحمتکشه

نامزد منم زحمتکش هس ولی تو این گرونی اصلا نمیشه پس انداز کرد و چطور ماشین بهتر خرید چطور خونه خرید؟؟؟   حتی ماهی ۱۰۰ هزار تومانم پول نمیمونه و با این اقتصاد چطور تو زندگی پیشرفت کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند سالته؟؟ وقتی ۲۰ رو رد کنی کم کم احساس نیاز به محبت و خیلی چیزای دیگه پیدا میکنی ک خیلیا میرن دو ...

پونزده

البته که این حرف فقط برای خودم نی..مامانم پونزده سال تنهایی منو بزرگ کرد. یک بار راجب این موضوع حرف میزدیم دقیقا همین چیزایی رو میگفت که من الان گفتم..

یا مثلا چندین دفعه این بحث سر کلاسا با معلما پیش اومده راجب این مسائل حرف بزنیم و به قول یکیشون گور بابای نیاز جنسی و عاطفی :/ وقتی یکی رو علاقه خاصی بهش نداشته باشی و صرفا از روی فشاری که خانواده بهت وارد کردن باهاش ازدواج کردی،و اگه باهاش رابطه برقرار کنی،طوری نمیشه که بعد یه مدت از خودت بدت بیاد و چندشت بشه؟چون عملا بدن خودتو سپردی دست یکی که خیلی هم ارزش براش قائل نیستی...

قایقی خواهم ساخت...دور میشوم از اعتیاد به نینی سایت