2733
2739
عنوان

چقدر زندگی متاهلی سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1125 بازدید | 43 پست

به نظر من همه مثل هم نیستن زندگی الان من خیلی خیلی بهتر از زمان مجردی هست ، در ضمن خانواده همسر رو زیاد نباید جدی بگیری کم رفت و آمد کنی باهاشون زیاد اوکی نشی احترامت سر جاشه فقط و فقط شریک زندگیت رو باید درست انتخاب کنی اگه آدم درستی نباشه پیرت میکنه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   

اگر بخوام تاپیک ها را بخش بندی کنم میگم ۱۰ درصد تاپیک ها، خانم ها واقعا تحت ظلم بودند...۹۰ درصدش خودشون مقصرن به هر دلیلی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی امروز سر کباب سیخ کردن گفتم‌ ناخناتو کوتاه کن نکرد زیرشم تمیز نبود دستاشوبا مایع شد وسیخ کرد ع ...

متاسفانه مردا لجبازن ،هرچی بگی بیشتر لج میکنن،وقتی دستشو شسته دیگه باید بحثو تموم میکردی ...من باشم‌تو ذهنم میگم گوشتاحرارت میبینن میکروبشون میمیره  

منتظرم زندگی قشنگیاشو نشونم بده   
2731

خیلی هم شیرین زندگی همینه دیگه بحث دعوا خنده شادی گریه اسونی زندگی متاهلی بیشتر اینکه سخت باشه خیلی هم شیرین البته به شرط انتخاب درست من همیشه میگم به مجردا متاهلی خیلی شیرین خیلی خوبه هردوره مثلا وقتی دونفرید بعد سه نفره میشید قشنگیای بلرداری زایمان کنارهم بودن مامان بابا شدن همش شیرین خیلی هم متاهلی خوبه ادم درست انتخای کن لذتشو ببر بفهمی زندگی خیلی هم قشنگه

2740

بنظرم اصلا اینطور نیست، من مادر شوهرم پیره و خیلی غر میزنه به همه چی کار داره ولی من همیشه احترامشو داشتم و تا حالا جوابشو ندادم فقط هر وقت چیزی گفته لبخند زدم و کار خودمو کردم، با شوهرم هم انقدر صبوری به خرج دادم و احترام گذاشتم و محبت کردم که الان اصلا بحث و دعوا نداریم، بدون مشورت با من هیچ کاری نمیکنه. جوونای الان تا یه چی میشه دعوا و قهر و طلاق رو پیش میکشن. صبر و محبت و احترام ۹۰ درصد جواب میده

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.
خودت ناخن نداری؟؟ کاش اونجوری نمیگفتی مثلا یا دستکش میدادی یا پاکت فریزر که بندازه تودستش

خودم کاشته با دستکش مخلوطش کردم شوهرمم اگر گفته بود دستشو هل میده تو گوشتا دستکشش میدادم گفت نه اصلا نیاز نیست دست بزنم با دستگاه سیخ میزنم یهو برگشتم دیدم داره ورزشون میده😐

اگه تو ازدواج انتخابت درست باشه و بعد ازدواج زن و مرد بدونن اونا دیگه خانواده سوای خانواده پدرومادری هستن و باید اولویت هم باشن و پشت هم باشن بعد درک و تعهد هم باشه ازدواج خیلی هم خوبه پستی و بلندی هم داره که خب یه چیز طبیعیه..‌

2706