2752
2734
عنوان

چقدر زندگی متاهلی سخته

1133 بازدید | 43 پست

الان که تاپیک هارو میخونم متوجه شدم چقدر زندگی متاهلی سخته و باید حواست همیشه جمع باشه 

یا باید جواب حرف های مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری رو بدی 

یا باید جلویه بدجنس بازیاشون رو بگیری 

یا یه کار کوچیک بی اهمیت میکنی و میبینی شوهرت بزرگش میکنه و بابتش جنگ روانی راه میندازه 

و هزارتا مشکل دیگه

انگار مجرد بمونم خیلی بهتره تاشوهر کردن چقدر زندگی متاهلی سخت و مشکله خدا بهتون صبر بده 

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خیلی امروز سر کباب سیخ کردن گفتم‌ ناخناتو کوتاه کن نکرد زیرشم تمیز نبود دستاشوبا مایع شد وسیخ کرد ع ...

برو بخور بابا ،حالا تو به خودت گشنگی بده اون آشتی میکنه؟

همیشه آخرش قشنگه ..پس اگر قشنگ نبود بدون آخرش نیست !!

انقدم که میگن سخت و رنج اور نیست

شیرینیای خودشو داره

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرتاپاخزانیم،امادم‌ازشوق‌بهاران‌میزنیم:)🌿      عقاید‌ساختگی،اسودگی‌ساختگی‌‌و‌شکننده‌هم‌در‌پی‌دارد"              «زندگی در نهایت همهٔ مارا می‌کشد!»         

کافیه باد بگیری دنیا رو به ی ورت بگیری اون وقت همه چی آسونه

....جایی دورتر از خودم ایستاده‌ام،به تماشای کسی که جای من زندگی می‌کندچه بی رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی...╭━═━⊰✹♡✹⊱━═━╮   @zaneh_emroozi╰━═━⊰❀♡❀⊱━═━╯

ازدواج خوبش خوبه

متاسفانه اضطراب اجتماعی دارم و مدام نگران این هستم که قانون های نانوشته اجتماعی وجود داشته باشه و من از اونها بی خبر باشم به همین خاطر ممکنه چند بار یک تاپیک رو بزنم یا تاپیکم از نظر شما سطحی و مسخره باشه🎀💅🏻
باید چشماتو باز کنی  گوشهاتو شنوا  خودتو فریب ندی و آدم درست انتخاب کنی

هرچی هم درست باشه باز جنگ اعصاب داره یه وقتایی البته کار شوهرنداره زندگی همینه مجردم باشی با مامان بابا داداش دعوات میشه

2706