2726
عنوان

ازدواج😭

720 بازدید | 62 پست

يعنى خدا منو نميبينه؟

تو خانواده ى ما همه ١٨ رفتن و فقط من مجردم،انقدر فشار رومه انقدر همه نگاها سمته منه...خسته شدم از بس هركى منو ديد ميگه ازدواج كن و داره وقتش ميگذره... ديگه انقدر گفتن كه حتى پدر و مادرمم پشتم نيستن😔اونا هم بدتر هر روز روح منو داغون ميكنن با حرفاشون

اخه من چقدر ارزو داشتم براى خودم😭😭😭ولى هرچى خواستگاره داغونه مياد!!بخدا خيلى شرايطشون بده

من خودم همه چيم خوبه(همه ميگن خوشگلى) و درسم خوندم(ليسانس) و پدرم خيلى پولداره

ولى خواستگارايى ميان كه ديپلمم ندارن!!هيچى پول ندارن،كار ندارن!!

اهل تهرانم هستم مثلا ولى انقدر طرز فكر خاندانمون قديميه كه من بخاطر حرفاشون حاضر به خودكشى شدم

ديگه نميتونم حرف و حديث بشنوم

كاش لااقل پدر و مادرمم پشتم بودن!!

بخدا از لحاظ روحى داغونم!يعنى هميشه در استرسم و افسرده شدم😭😭

كارِ خدا نشد نداره😍🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای دختر ....این حرف نزن لطفا ....مگه ازدواج مسابقست😑صبر کن به وقتش شماهم میری و انشالله خوشبخت میشی

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

اونیکه دیپلم نداره کار نداره پول نداره رو چرا راه میدی خونتون؟؟ 

فقط 8 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706