2733
2734
جانت بی بلا عزیزم شرمنده شما هستم

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲  لطفا برای @ملکه__یخی     @جو ...

ممنون گلم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
صلوات برای حاجت دلت 🌹  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم ...

آنای عزیزم اگه لایق باشم برا حاجت رواییتون صلوات میفرستم‌..... خدا دلتون رو شاد کنه 🌸🌸

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....
لطفا برای دوستم @ردمنا   (فاطمه) هم بخون.

ممنون عزیزم

ان شاءالله به خواسته قلبیتون برسید.🙏🌺

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

براتون چهارده تا استغفار میگم. ان شاءالله به خواسته قلبتون برسید. آمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
2740
آنای عزیزم اگه لایق باشم برا حاجت رواییتون صلوات میفرستم‌..... خدا دلتون رو شاد کنه 🌸🌸

قربون محبتت 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

سلام استادتر عزیز میشه به نیت شفای منم بخوانید

منم براتون استغفرالله ربی.......100بارمیگم برات 

شماهم برای من ومادرم بخونید 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
برات فرستادم 😍  اسمم سمانه  لطفا برای @الناخانووووووم     @پفسه   ...

ممنووونم عزیز دلم.. الهی دلت شاد شه🙏🌸🌷💚❤ ..خیر ببینی🤲

استارتر التماس دعا برای مامان شدنم،اسمم فاطمه هست، برات۱۰ مرتبه ذکر استغفار رو خوندم.. الهی خدا حاجتتو روا کنه، و از سر تقصیرات همه ما بگذره🤲🌷🌸💚

فرستادم

واسه منم دعا کن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706