2726
جانت بی بلا عزیزم شرمنده شما هستم

صلوات برای حاجت دلت 🌹 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
الهی خیر ببینی گلم 🌻 حاجت دلت روا بشه الهی آمین 🤲  لطفا برای @ملکه__یخی     @جو ...

ممنون گلم

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
صلوات برای حاجت دلت 🌹  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُم ...

آنای عزیزم اگه لایق باشم برا حاجت رواییتون صلوات میفرستم‌..... خدا دلتون رو شاد کنه 🌸🌸

یا رب از ابر هدایت برسان بارانی....
لطفا برای دوستم @ردمنا   (فاطمه) هم بخون.

ممنون عزیزم

ان شاءالله به خواسته قلبیتون برسید.🙏🌺

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   

براتون چهارده تا استغفار میگم. ان شاءالله به خواسته قلبتون برسید. آمین

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
آنای عزیزم اگه لایق باشم برا حاجت رواییتون صلوات میفرستم‌..... خدا دلتون رو شاد کنه 🌸🌸

قربون محبتت 🌹 انشاالله حاجتتون روا بشه 🌺 

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

سلام استادتر عزیز میشه به نیت شفای منم بخوانید

منم براتون استغفرالله ربی.......100بارمیگم برات 

شماهم برای من ومادرم بخونید 

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆
برات فرستادم 😍  اسمم سمانه  لطفا برای @الناخانووووووم     @پفسه   ...

ممنووونم عزیز دلم.. الهی دلت شاد شه🙏🌸🌷💚❤ ..خیر ببینی🤲

استارتر التماس دعا برای مامان شدنم،اسمم فاطمه هست، برات۱۰ مرتبه ذکر استغفار رو خوندم.. الهی خدا حاجتتو روا کنه، و از سر تقصیرات همه ما بگذره🤲🌷🌸💚

فرستادم

واسه منم دعا کن

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2706