2733
2734
عنوان

دادن پول تو جیبی به کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 121 پست

بستگی به بچه ت داره 

پسر بزرگه من اصلا پولکی نیست 

به هله هوله هم عادت نداره 

هرچی پول هم بدم پس انداز میکنه 

اما هر وقت برم بیرون ازش میپرسم چیزی لازم داری بخرم 

نود درصد اوقات هیچی نمیخواد 

اما خودم براش خوراکی میخرم البته نه خیلی بیشتر آجیل و خوراکی های خونگی درست میکنم (بستنی، چيپس ولواشک...) 

اما پسر کوچیکم برعکس بزرگ ست 

هرچی بدم خوراکی میخره 

برای همین پول زیاد نمیدم 

عزیزم آول برج برو خودت سوپر مارکت خوراکی بخر بزار کابینت  پفک و چیپس کمتر باشه بستنی و...  ...

هر چقدر تو خونه باشه باز میخواد بااینکار میخوام هم کمتر کنه خرجای بیخودشو هم پس انداز کنه الان عملا پس اندازی نمیکنه پول قلکشم از من میگیره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه جالب!  من برای بچه هام در طول ماه 3 مرتبه خرید خوراکی میکنم و روزانه بهشون میدم بنظرم اینچ ...

خوب همین خوراکیو وقتی میبرمش برای خرید کلی هله هوله ی بدرد نخور میخره ولی الانکه بهش پول تو حییبی بدم مجبورمیشه طبق همین مقدار خرید کنه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731
واقعا؟؟؟؟اخه الان ۵۰واقعا ارزشی نداره،خوراکی و اینام گرون شده

میدونی میشه ماهی یک و پونصد؟ 

اونم الان با این شرایط اقتصادی 

پس خرجهای دیگه چیمیشه؟ 

بچه از کودکی باید همه چیزو بفهمه و یاد بگیره نه فقط خوردن و پول خرج کردن

بزرگ که بشه به هیچ عنوان نمیتونه با یک روز نداری سر کنه

ازقدیم گفتن بچه مثل ترکه(نهال کوچیک) است

تاوقتی که چوب نشده یاید به هر حالتی که میخوای درش بیاری

هر چقدر تو خونه باشه باز میخواد بااینکار میخوام هم کمتر کنه خرجای بیخودشو هم پس انداز کنه الان عملا ...

ای کاش بهش یاد بدی از بیرون چیزی نگیره.. یا حداقل کمتر. 

خلاصه حتما ی فکری بکن. چون قطعا درآینده ب مشکل میخوره و پرتوقع میشه.. 

2738
ای کاش بهش یاد بدی از بیرون چیزی نگیره.. یا حداقل کمتر.  خلاصه حتما ی فکری بکن. چون قطعا درآین ...

خوب قصد منم همینه دیگه تشویقش میخوام کنم برای پس انداز کردن

وگرنه من مشکلی ندارم با خرج کردناش بخاطرخودش میگم

حالا لازم نیست هر روزم خوراکی بخوره ها باید گاهی نداشتن و هم تجربه کنه عمه من میگفت روزی دوهزار میدم ب بچم فقط خرج چیپس و پفکشه الان نه سالای قدیم ولی مامان من هفته ای دو تومن میداد اونم گاهی بچه ها دسته جمعی خوراکی میخریدن داشته باشیم خیلی وقتام پس انداز میکردیم الان پسر عمم ی جوون ۲۴ساله آویزون مفت خوره ک نه سر کار میره نه هیچی ی روز بهش پول ندن قیامت میکنه،رفاه بی حد و اندازه هم خوب نیس

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
عزیزم بچه 9 ساله مگر میفهمه مقدار خرج کردن رو؟  والا شوهرای ما بعد چن سال زندگی هنوز یاد نگ ...

قطعا یاد میگیره 

انسان تربیت پذیره

منم میخوام دقیقا درآینده به مشکل نخوره وگرنه هرچقدر بخواد میتونم دراختیارش بزارم

میدونی میشه ماهی یک و پونصد؟  اونم الان با این شرایط اقتصادی  پس خرجهای دیگه چیمیشه؟&nbs ...

بابا درست بخون پست من و 

میگم هفته ای ۵۰تومن،میشه ماهی ۲۰۰تومن🤦‍♀️

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
حالا لازم نیست هر روزم خوراکی بخوره ها باید گاهی نداشتن و هم تجربه کنه عمه من میگفت روزی دوهزار میدم ...

افرین شما حرف منو متوجه شدی فقط منم دقیقا قصدم همینه که بعدا پرتوقع نشه

بابا درست بخون پست من و  میگم هفته ای ۵۰تومن،میشه ماهی ۲۰۰تومن🤦‍♀️

😆😆😆روزی ۵۰آخه میخوادچه کنه

2706