2733
2734
عنوان

دادن پول تو جیبی به کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 121 پست
بابا ی چیپس چهار تومنه ی بستنی ۲ تومن میگین هفته ای ۲۰؟؟پسر من شش سالشه هفته ای ۲۰۰ براحتی فقط هله ه ...

تنقلات رو پدرو مادر میگیرن پول تو جیبی برای مدیریت بچه برای چیزهایی که دوست دارن و یاد دادن پس انداز کردن برای خریدشونه

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خبره روزی ده تومن؟؟؟ یه بچه ی نه ساله میخواد چیکار کنه اینهمه رو؟

والا من ۲۰ سالمه مامانم تاحالا روزی ده تومن نداده بهم چون خودم نیاز نداشتم . مگر زمان مدرسه که اون موقع میگرفتم

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
ببخشید بچه ۹ ساله جز خوراکی چی میخاد بخره 😐😐😐 دههههه تومن

خوب همون خوراکی یه لپ لپ ۱۵تومته ها😑

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2731

مدرسه میره که پول تو جیبی میدی؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
ترش میکنه

واقعا؟؟؟؟اخه الان ۵۰واقعا ارزشی نداره،خوراکی و اینام گرون شده

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
مدرسه میره که پول تو جیبی میدی؟ 

نه تو خونه خوراکی میخوره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2738
والا من ۲۰ سالمه مامانم تاحالا روزی ده تومن نداده بهم چون خودم نیاز نداشتم . مگر زمان مدرسه که اون م ...

بچه های الان فرق میکنن بخدا ماهم خرجی نداشتیم که

خواهر من ده تومن چی میدن؟؟ی کیک شده ۲۵۰۰ چیپس ۴۰۰۰ بستنی ۲۰۰۰ ده زیاده واقعا؟؟؟؟

من ی چیزی رو خوب می‌دونم اونم اینکه بچه عادت می‌کنه به مغازه خوری، خب واقعن چه معنی تا پول دستش بیاد یاد شیکمش بیفته و یاد چیپس و پفک؟؟؟؟ اگ میخاد از الان مدیریت پول یادش بده نه مدیریت‌‌ شکم آخه عزیزم

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
خوب همون خوراکی یه لپ لپ ۱۵تومته ها😑

عزیزم آول برج برو خودت سوپر مارکت خوراکی بخر بزار کابینت 

پفک و چیپس کمتر باشه بستنی و... 

راحت. 

چ دلیلی داره پول تو جیبی به بچه 9 ساله بدی اخه

باورتون میشه من ۱۵سالمه روزی دوهزار پول تو جیبی میدن که تازه خیلی موقع موقع ها اونم نمیدن داشمم که یازده سالشه روزی دو هزار

اگه امضامو می خونی میشه با دل مهربونت یه صلوات مهمونم کنی؟؟  
من ی چیزی رو خوب می‌دونم اونم اینکه بچه عادت می‌کنه به مغازه خوری، خب واقعن چه معنی تا پول دستش بیاد ...

نه من منظورم هم خرج خوراکیش و هم پس انداز کردنه

چون گاهی واقعا چیزای به درد نخور میخره میخوام کمترش کنه الکی خرج کردنو 

نه تو خونه خوراکی میخوره

چه جالب! 

من برای بچه هام در طول ماه 3 مرتبه خرید خوراکی میکنم و روزانه بهشون میدم

بنظرم اینچیزا رو خودتون تهیه کنید و مدیریت پول رو برای خرید چیزایی که دوست داره مثلا یه اسباب بازی بذارید

بعد ببین در طول 1 ماه چقدر بودجه تون میرسه هزینه کنید براش همون رو خرد خرد روزانه یا هفتگی بدین

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔