2752
2734
عنوان

دادن پول تو جیبی به کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 1045 بازدید | 121 پست
خوب همون خوراکی یه لپ لپ ۱۵تومته ها😑

چرا باید لپلپ بخره خو هرروزم نمیخره ک تا جایی میتونی خوراکیای خونگی واسش درس کن چقد بچه هاتونو لوس میکنین 🙁🙁🙁 آینده تحمل یک روز نداری رو ندارن بعد

همسرم دلیل من است. 💜🌱
بابا درست بخون پست من و  میگم هفته ای ۵۰تومن،میشه ماهی ۲۰۰تومن🤦‍♀️

خوب شما درست نخوندین 

اسی گفت روزانه چقدر بدم شماهم فقط نوشتی 50

من نمیدونستم شما منظورت هفته ای پنجاهه🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😆😆😆روزی ۵۰آخه میخوادچه کنه

هموووووون😂😂😂😂

بخدا شاخم درومد😅

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
چرا باید لپلپ بخره خو هرروزم نمیخره ک تا جایی میتونی خوراکیای خونگی واسش درس کن چقد بچه هاتونو لوس م ...

خوب عزیزم هدف منم از عنوان چنین بحثی دقبقا این بود که مدیریت کنه هزینه هاشو بدونه که هر جیزیو نباید بخره 

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
خوب شما درست نخوندین  اسی گفت روزانه چقدر بدم شماهم فقط نوشتی 50 من نمیدونستم شما منظورت هفته ...

اسی گفته هفته ای چقدر بدم،😐

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂
بابا ی چیپس چهار تومنه ی بستنی ۲ تومن میگین هفته ای ۲۰؟؟پسر من شش سالشه هفته ای ۲۰۰ براحتی فقط هله ه ...

افتخارم میکنی ک هله هوله اینقد میخوره ؟ بنظرم نیاید پول داد ک این همه هله هوله یخوره

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت
خوب عزیزم هدف منم از عنوان چنین بحثی دقبقا این بود که مدیریت کنه هزینه هاشو بدونه که هر جیزیو نباید ...

واس همین گفتم ده تومن زیاده. خاهرزاده من ۱۲ سالشه روزی سه تومن پول تو جیبی شه ک هفت رو هفته میشه ۲۱. همون ۲۰تومن واسش بسع نهایتن ۲۵

همسرم دلیل من است. 💜🌱
واس همین گفتم ده تومن زیاده. خاهرزاده من ۱۲ سالشه روزی سه تومن پول تو جیبی شه ک هفت رو هفته میشه ۲۱. ...

اره بنظر خودمم ۲۵تا۳۰خوبه

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
خوب عزیزم هدف منم از عنوان چنین بحثی دقبقا این بود که مدیریت کنه هزینه هاشو بدونه که هر جیزیو نباید ...

عزیزم درسته توان مالی شما خوبه ولی زیاد به بچه تواین سن پول نده 

بچه وقتی پول داشته باشه فکر میکنه هرچیزی که بخواد میتونه از پول خودش بخره و بااین وضعیت حالا اصلا صلاح نیست

عزیزم درسته توان مالی شما خوبه ولی زیاد به بچه تواین سن پول نده  بچه وقتی پول داشته باشه فکر م ...

زیاد که نه همون ۳۰تومن هفتگی فکر کنم مناسبه

افرین شما حرف منو متوجه شدی فقط منم دقیقا قصدم همینه که بعدا پرتوقع نشه

عزیزم الان ک مدرسه نمیره سعی کن تو خونه با میوه و میان وعده سیرش کنی روزی در حد ی خوراکی یا حتی دوروز یکبار بخوره هم برای سلامتیش خوبه هم متوقع نمیشه بگو اگه ازین پول بتونی پس انداز کنی ب مرور بیشتر بهت میدم ولی اگه پس انداز نکنی کمتر میشه ،من پسرم ۶ سالشه هر روزده تا هم خوراکی باشه میخوره ولی من ی روز در میون گاهی براش بستنی میخرم چیپس و کیک خودم براش درست میکنم

گذشته رو فراموش کن ولی درسی رو ک بهت داده رو هرگز💔
2706