2737
2739

سلام من دانش آموز تجربی نظام جدیدم ۹۸ اولین کنکورم بود. از اول به رشته حقوق علاقه داشتم اما بنا به دلایلی من‌جمله توصیه های خونوادم رفتم تجربی

همیشه درسم خوب. بود معدل امتحان نهایی ۱۹.۰۵

کنکور ۹۸ هیچی نخونده بودم اما ۹۹ خیلی بیشتر از ۹۸ خوندم.به هر حال منتظر نتایج کنکورم

تو دفتر‌چه تجربی رشته حقوق قضایی نیست(فقط حقوق امامی داره) پس نمیشه از طریق کنکور تجربی وکیل شد باید کنکور انسانی بدم.

آیا به نظرتون میشه بدون کلاس و کتاب تست و فقط با خریدن کتابای درسی انسانی + یه دونه گام‌به‌گام جامع+ یک نیمسال آزمون گزینه۲+کتاب تستای عمومی و ریاضی تجربی کنکور ۹۹ +ویدیو های آلا

یه رتبه خوب تو انسانی برای ۱۴۰۰ آورد؟ اصلا دلم نمیخواد بازم به خونوادم بگم برای کنکورم پول خرج کنین چون این ۲سال همه درسای تخصصی و عربی رو کلاس کنکور خوب رفتم دو سال آزمون رفتم . اگه بگم خرج کنین میکنن،اما نمیخوام بیشتر از این هزینه کنن.

هدفم حقوق دانشگاه تهران یا علامه طباطباییه. منطقه۲ هستم و امسال از سهمیه۵ درصدم استفاده کردم. اگه انتخاب رشته نکنم سال بعدم میتونم ازش استفاده کنم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740
یعنی کتاب تست دست دوم تمیز دارن؟ برای کنکور ۹۹ میتونم برای ۱۴۰۰ ازشون استفاده کنم؟

اره کتاب فروشی ها هم بری کتاب دست دوم دارن

ولی حتما کتاب تست تهیه کن چون کتاب تست بهت خیلی کمک میکنه 

2706