2733
2734
عنوان

مادرشوهرم...خیلی ناراحتم

418 بازدید | 42 پست

بچه ها یه لحظه خودتونو بذارین جای من حستونو بگین دیروز منو شوهرم پیش مادرشوهرم بودیم خواهرشوهرمم بارداره بود بعد مادرشوهرم دوتا تیکه گوشت باقی مونده ناهار ظهر رو اورد یکی داد شوهرم اون یکی هم خواهرشوهرم منم اونجا نشسته بودم شوهرم‌پرسید نمیخوری گفتم نه بعد مادرشوهرم با خنده گفت پروانه(مثلا اسم من)نمیخوره...خداشاهده بحثم‌خوردن و شکمم نیست بحثم احترامه خیلی ناراجت شدم...حالت به نظرتون به روی شوهرمم‌بیارم ناراحتیمو؟چون خودش قبلا سر یه جریان مسخره از دست بابام ناراحت شد و به روم اورد

مهربونا واسه سلامتی مامان و بابام صلوات میفرستین؟مرسی ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

اره بروش بیار

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
چ بی معنیه مادرشوهرت😐

شوهرش بی معنی تره والا😐

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   

یاد احترامی که مامانم واسه شوهرم‌میذاره میسوزم...اینجور مواقع فرضا اگه یه چیز کم‌باشه مامانم به من یا داداشم میگه بده رضا(اسم‌مستعار) بعد واسه تو میگیرم

مهربونا واسه سلامتی مامان و بابام صلوات میفرستین؟مرسی ❤
2706