2733
2739

یه دید خوب و جامع نسبت به گذشته ام

یه رشد مناسب تو مسیر آینده م

یه محبت عمیق و متفاوت

بدست آوردم

و فرصت بی مسئولیتی در کوچکترین حرف ها و انتخاب ها و بی نظمی در روابط و مناسبات و افکار و اشیاء، مجال انزوا و تعلل و از دست دادم😁

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

محبت و احترام و آسایش و آزادی بیشتر از مجردی بدست اوردم اما در عوض خونه پدرم قطعا توی دوران مجردی یه سری دغدغه ها نبود که الان هست مثلا خانواده همسر یا بچه دار شدن و اینده نگری برای بچه و هزار تا چیز دیگه 

2728

پول بدست اوردم چون شوهرم خداروشکر اوضاع مالیش به راهه

عشق و محبت و احترام و ارامش بدست اوردم البته قبلا هم داشتم اما الان بیششششتر

احساس میکنم تنها تر شدم 

یه دوست خوب و صمیمی درست حسابی ندارم 

برای مادر شدنم صلوات میفرستی دوست خوبم؟
2740
یه دید خوب و جامع نسبت به گذشته ام یه رشد مناسب تو مسیر آینده م یه محبت عمیق و متفاوت بدست آوردم ...

عاشششق طرز تفکرت شدم  

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

دوران مجردی چیزای خوبی داشت که ازدست دادم مثل حمایت پدر و مادر و اینکه آزادانه و بدون دغدغه فکری با دوستات بری بیرون و..

اماخب متاهلی هم چیزای زیادی به دست آوردم اول همراه خوبی مثل همسرم و مادر شدم و پسرم رو به دست آوردم

هردوش هم سختی داره هم شیرینی شکر خدا برا هر لحظه زندگی😊

توجه هزاران مرد و از دست دادم و بی توجهی یه مردو بدست آوردم😐

چقدر به نکته ی خوبی اشاره کردی دردی که اکثر ما خانونا دچارشیم😞😞😞😞

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

دوران مجردی یه قشنگی داره یه امتیازاتی داره دوران متاهلی یه جور دیگه هر دوش قشنگه به وقتش سعی کنید انتخاب درستی داشته باشید که بعدا پشیمون نشید مهم نیست 20سالگی ازدواج میکنید یا 35سالگی مهم اینه ک عمیقا احساس خوشبختی کنید از انتخابتون