2733
2739
خیلی هم درده😓😓😓 برای منی که مرکز توجه همه بودم تو مجردیم بعد با ازدواجم یه همچین رفتارهایی باهام ...

عشق وجود داره خواهر بیا از شانس گوه ما نصیب ما نشده واینکه اونیکه نصیب ما شده مارو واسه نیازش میخاد براهمین انقد بدل شدیم 

خداشاهده من اگه از ترس حرف مردم و فامیل نبود چنان حالی ازشوهرو خانواده مزخرفش میگرفتم اون سرش ناپیدا بیا راه برگشت ندارم وگرنه مثه خودشون باهاشون رفتار میکردم ک فک نکنن خرم یا هیچی حالیم نیس فقط سکوت میکنم اخ لعنت بمن بخاطر انتخاب اشتباهم 😖😖😖😖

باجونو دل میفهممت و درکت میکنم  منکه زوری دارم باهاش زندگی میکنم چون نه راه پیش دارم و نه راه ...

منم همینطور😓

مادرم هوامو نداره،تنهایی هم از پس جدا شدن برنمیام،متأسفانه تو واقعیت نمیشه این چیزا رو به کسی گفت،کاری که برات نمیکنن تازه اونوقت همش میخوان یادت بیارن که چقدر بدبختی😓😓😓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عشق وجود داره خواهر بیا از شانس گوه ما نصیب ما نشده واینکه اونیکه نصیب ما شده مارو واسه نیازش میخاد ...

من عشقی از کسی ندیدم😓😓😓

اونی هم که عاشقم بود خانواده ام بدون درمیون گذاشتن با من بهش جواب منفی دادن،سن هر دومون کم بود،اون با خودش و من لج کرد رفت با کسی ازدواج کرد که چشماش هم رنگ چشمای منِ😓😓😓دورا دور ازش خبر داشتم که با زنش همش بحث و دعوا دارن،خیلی وقت ها رابطه اشون شکرآب بود و حرف طلاق اومده وسط زندگیشون😓😓😓یه چند وقت هم هست شنیدم معتاد شده😭😭😭زندگی اون اینجوری بهم ریخت،زندگی منم اینجوری😓😓😓😓(چون از اقوام دور هست ازش خبر دارم،هیچوقت هیچوقت با هم تنهایی حرف نزدیم،ای کاش زمان ما هم رابطه دختر و پسر یه چیز عادی بود)

عزیزم باور کن به نگاه خودت بستگی داره. چند سالتونه؟ دایی من هم سرایدار مدرسه است. کسی نگاه خاصی بهش ...

25.

من ب خاطر همین موضو خیلی از فرصتا رو از دست دادمو میدم

خدادخیلی بزرگ بود  توو خونه ما جا نشد😟
2728
منم همینطور😓 مادرم هوامو نداره،تنهایی هم از پس جدا شدن برنمیام،متأسفانه تو واقعیت نمیشه این چیزا ر ...

اخی عزیزم برامنم خانوادم ازترس آبروشون راضی ب جداشدنم نیستن 

تو واقعیت بگی بقول معروف دشمن شاد کن میشی پس هی تو خودت میریزی و بقول معروف جز سوختنو ساختن کاری ازدستمون نمیاد برااینکه خانوادمون پشتمون نیستن😔