2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ارزوهامو از دست دادم، 

ارامش بدست اوردم

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی که دخترم خندید دیگه شادم😊 من عاشق پیشرفتم😍 عاااشق هیجان😍 عاااشق شیرینی پزی😍 دوست دارم زبانم فول شه😍 رانندگیم حرفه ای شه😎😛 عاااشق کمک کردن به بقیه ام😍 من خیییلی آرزوها دارم😀 من به همش میرسم چون شااادم، حالا تویی که اینارو خوندی یه لبخند گشاااد بزن😉 آفرین الان خوشکلتر شدی😀😚❤بخند عزیزم فراموووش شه دردات😊
2740

بودن با دوستای قدیمیمو از دست دادم حتی واسه عروسیمم نتونستن بیان چون راه دور ازدواج کردم.اما خب خیلی چیزا بدست اوردم رفاه مالی یاد گرفتن چندتا حرفه موسیقی کارای اداری کلا خیلی چیزا بدست اوردم

صبر 

قناعت

فداکاری 

عشق ورزی رو به دست اوردم

و 

تنبلی

تا 11 صبح خواب

حس بیخود بودن و بی فایده بودن

بی انگیزگی رو از دست دادم

و مشکلات هم تو زندگیم هست

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
من ک دوست دارم هرچه زودترمتاهل بشم البته باکسی که دوستش دارم  ممکنه واسم دعاکنین بهش برسم 😍

حتما عزبزم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه