2733
2734
عنوان

بااین خواهرشوهرچیکارکنم؟؟؟

434 بازدید | 41 پست

دیشب خانواده شوهرم شام خونه مابودن.قرمه سبزی درست کرده بودم بعدهمون اول ک اومده بودن داشتم چای میریختم بعدخواهرشوهربزرگم ک 35سالشه اومدجای گازوداش ب غذانگاه میکردیه هَمیم زدبعدگفتم تست کن ببین چجوریه خوردگف جانیفتاده وتُرشیش کمه ونمک نداره آبشم ب اندازه بودگف دولیوان آب بریزبزابجوشه...بعدخواهرشوهردیگم ک 23سالشه همونجابوداونم گف منم ی طعمی کنم ببینم چجوریه بوش ک خیلی خوبه خوردگف بنظرمن جاافتاده دیگ زیرشوروشن نکن آبم اضافه نکن منم گفتم اره اتفاقاتواینترنت دیدم میگن نبایداب ب خورشت اضافه کنی وبنظرمنم لوبیاش له شده دیگ بیشتربجوشه جالب نیس.خواهرشدهربزرگه بهش بَرخوردگف پس دیگ ازمن نظرنپرسین توهرموقع ازمن نظرمیپرسی نظرمنومیذاری کنارونظربقیروبرمیداری منم تعجب کردم گفتم چ حرفیه خب نظری ک داده شایدب نظرمن میخونه وجایی دیدم ک تا کیدکردم.خلاصه سرتونودردنیارم این رف اتاقمون درازکشیدمث بچه هامادرشوهرمم اومدگف بروازدلش دربیاروبگومنظوری نداشتم  وازینجورحرفا.منم ک تعجب کرده بودم گفتم والااصلافک نمیکردم دیگ نظرپرسیدن ناراحتی داشته باشه ب هرحال رفتم اتاق گفتم ازچی ناراحت شدی گف بروبررومن هرموقع نظرمیدم تونظرمنومیذاری کناروبمن بی احترامی میکنی وخلاصه ازینجورحرفادیگ دیدم بیخودقهرکرده گفتم منک اصلاامنظوری نداشتم ومادرشوهرم ب بهونه ی اینک زیرگازخاموشه منوازونجاکشیدبیرون ودیگم نرفتم باهاش حرف بزنم بازم مادرشوهرم اومدتوآشپزخونه گف بروبگوبرات چای ریختم وبیاو..منم ی سرتکون دادم گفتم من اشتباهی نکردم .ببخشیدطوولانی شدشمابجای من بودین چجوری بااینارفتارمیکردین؟؟

من اگه جات بودم اصلا نمیپرسیدم از هیچ کدوم نظرشون 

بعدم اگه اینجوری کرده بود محل نمیزاشتم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

محل سگ هم بهش نمیدادم😑😐چقدر بچه خاک بر سرش

آخه دو لیوان آب ب خورشت اضافه کنی دیگ طعمی ازش میمونه⁦🤦🏻‍♀️⁩

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
2740

خیلی حساسه

زیاد ازش تو هر چیزی نظر نخواده  دیگه ادم اگه به نظر اینو اون باشه نمیشه که بعدم چقدر فضولن دیگه چکار به غذات دارن

مجرده

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

از اولم نمیرفتم از دلش در بیارم 

ما مسول رفتار و حرفای خودمونیم نه مسول برداشت دبگران از حرفای ما..

این جماعتو هرکار کنی بازم ناراضی ان 

ولش

شادی چیزی نیست؛جز داشتن سلامت تن و یک حافظه ضعیف..

مادرشوهرت چع داره واسه دختر قهرقهروش احترام میخره! 

ناراحت شد که شد همون یبارم نباید میرفتی پیشش

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706