2733
2734
عنوان

جاریم با چله بری باردار شد بعد سه سال!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1738 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم  چله عروسی بیفته به عروس میگن دیر بچه دار میشه  چله نی نی چه اتفاقی می افته؟

همش ی چله هس ک باید رفع بشه 

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
حالا بچه چهل روزه از کجا بیارم🥴

دیگه تو اطرافیان اگر بود باهاش راحت بودی میتونی اینکارو بکنی 

من مادر بزرگم میخواست این کارو رو زنداییم بکنه بعد زنداییم تا چهل روزگی بچه باردار شد دیگه انجام ندادن

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2731
خب چطوری دور کنم؟

برو پیش دعانویس چله بر کنه برات یا اگه کسی زایمان کرده ۴۰روز نشده شیرش بگو بریز رو کمرت 

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
برو پیش دعانویس چله بر کنه برات یا اگه کسی زایمان کرده ۴۰روز نشده شیرش بگو بریز رو کمرت 

ای بابا من اصلا شوهرم به این چیزا اعتقاد نداره و کسی رم نمیشناسم برم پیشش...

بچه جاریمم تازه ب دنیا اومده و اونا عراقن چطوری شیرشو بگیرم😫😫😫

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
ای بابا من اصلا شوهرم به این چیزا اعتقاد نداره و کسی رم نمیشناسم برم پیشش... بچه جاریمم تازه ب دنیا ...

جدی عراق چرا زندگی میکنن مگه؟

دیگه تو اطرافیان اگر بود باهاش راحت بودی میتونی اینکارو بکنی  من مادر بزرگم میخواست این کارو ر ...

چه خوب 

راستی هنوز جنسیت نی نیتو نفهمیدی؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
2740
جدی عراق چرا زندگی میکنن مگه؟

برادر شوهرم طلبه هس البته العان دیگ درسش تقریبا تکمیل شده و بخاطر درسش اونجا رفتن زندگی میکنن

چه خوب  راستی هنوز جنسیت نی نیتو نفهمیدی؟

نه فردا نه هفته تمام وارد ده میشم هنوز زوده 

دعا کن یه پسر گیرم بیاد یه دخملی دارم که از هر دوش داشته باشم 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
برادر شوهرم طلبه هس البته العان دیگ درسش تقریبا تکمیل شده و بخاطر درسش اونجا رفتن زندگی میکنن

اها ایشالاگیردوتامون بیاد بحق حضرت محمد 

نه فردا نه هفته تمام وارد ده میشم هنوز زوده  دعا کن یه پسر گیرم بیاد یه دخملی دارم که از هر دو ...

مگه دوتا دختر نداشتی؟

انشاالله منم پسر میخوام دوتا دختر دارم😊

2706