2737
2739
عنوان

جاریم با چله بری باردار شد بعد سه سال!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 60 پست
یعنی چی چله افتاده و...؟😢

خاله م مرده بود من از روی جنازه ش رد شدم شب تو قبرستون گفتن چله مرده افتاده بهت .

هر حا رفتم گفتن چله افتاده بهت واسع همین باردار نمیشی

خدایا کمکم کن🙏🙏🙏
اسی یه بار اینکارو کرد دقیق میگی  بعد جاریت یا شوهرش مشکلی نداشتن؟

اره بابا یه بار کافیه واضحه دیگه چی بگم😂

وزن اولیه ۷۱ وزن فعلی۶۹ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۷ پییییش به سوی لاغری🏇🏇🏇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اونی ک عروسیشه چله میشه یا نی نی کسی ک چهل روزش نشده بره ببرنش عروسی مثلامن چله میشه ماتوخاب خا ...

منم مادر بزرگم ت خونه فوت کرد و منم رفتم ت اون اتاق بالای سرش فک کنم این چله ب منم افتاده ولی خب اون زمان چهارسال میگذره یعنی چله تاکی هس؟

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
منم همینو میگفتم:)

منم مادر بزرگم میخواست برا عروسش جله یه زن دیگه رو رو این بریزن عروسه هم ناراحت بود بچه تازه به دنیا اومده بود بادر بزرگم گفت این کارو میکنیم عروسم دلش میخواست اما خجالت میکشید 

به مادر بزرگم گفتم چیکارش داری ول کن گفت اگر نمیخواد تا چهل بچه باردار بشه😐

بهش گفتم وا تو یه ماه بچه از کجا پیدا کنه 

زد چند روز قبل چهل بچه زنداییم باردار شد 🤣

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
2728
خیلیا باچله بری باردار میشن حالا بچه ام به دنیا اومد نمیدونم چجوری بگم بقیه نیان پیشم که چله بچه ام ...

اشکال نیس کسی بیاد نترس باباایقدرام ک سخت گیری نداره

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
خاله م مرده بود من از روی جنازه ش رد شدم شب تو قبرستون گفتن چله مرده افتاده بهت . هر حا رفتم گفتن چ ...

آهاااا ... خدابیامرزتش

انشاالله زودی مامان میشی⁦❤️⁩

بزن رو این👈حذف‍  / مرسی😍حالا برا تاپیکم گزارش بزن،امشب رفتنی ام از نی نی سایت:)
منم مادر بزرگم ت خونه فوت کرد و منم رفتم ت اون اتاق بالای سرش فک کنم این چله ب منم افتاده ولی خب اون ...

تا چله ازت دورنکنی بهت هس تازنده ای 

حال من خوب است و چه آرامشی ‌ست در آغوش تنهایی دیگر از هیچ نداشتن‌ها نمی‌ترسم حالا چه کسی‌ می‌‌تواند از من بگیردچیزهایی‌ را که ندارم...
2740
بچه ای که چلش رد نشده بره عروسیش یا نو عروسی که ۴۰ روز از عروسیش رد نشده

راستش من اعتقادی ندارم اما خیلی شنیدم 

یه سری از مامانم پرسیدم خندید گفت اینا همش خرافاته نمیخواد بدونی  

اما خیلی کنجکاوم بدونم چیه مثلا اونیکه چهل روز از عروسیش نرفته بره عروسی یکی دیگه مشکل واسه کدومشون پیش میاد یا درمورد بچه

ببخشید تروخدا تو این سایت زیاد دیدم اما نمیدونم چیه از سر کنجکاوی میپرسم

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
واسه اونی ک عروسیشه چله میشه یا نی نی کسی ک چهل روزش نشده بره ببرنش عروسی مثلامن چله میشه ماتوخاب خا ...

عردسی داداشم خواهرم ده دوازده روز بود دنیا اومده بود ولی بخاطر همین چله بچه رو نیوورد عروسی

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖

ممنون عزیزم 

چله عروسی بیفته به عروس میگن دیر بچه دار میشه 

چله نی نی چه اتفاقی می افته؟

🌺🌿 ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستی🥰🌹🥰الهم صلی علی محمد وال محمد🌹
حالا کسی میدونه چطور چله رو بردارم؟

سمت ما میگن اگر بچه میخوای 

روز چهل بچه که حمومش میدن غسلش که میکن بچه رو بالا سرت بگیرن یکم از آبه بریزه روت 

من شنیدما 

پسر قشنگم خوش اومدی تو قلبم منتظر بوسیدنو بوییدنت هستم ارسلانم 
سمت ما میگن اگر بچه میخوای  روز چهل بچه که حمومش میدن غسلش که میکن بچه رو بالا سرت بگیرن یکم ا ...

حالا بچه چهل روزه از کجا بیارم🥴

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین