2733
2734
عنوان

سلام ی لحظه بیاین فوووووررررری

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 77 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۱ماه ازدواح سه بار تا پای طلاق رفتین..حتما با یه روانشناس صحبت کن 

خب نمیاد موقعی ک خونه پدرم بودم خودم تنهایی رفتم ی جلسه اومد هم بخاطرپولش دیگه نرفت هم بخاطراینکه دیگه روانشناس قبول نداره

2742

ازش طلاق بگیر خودت رو راحت کن فک کنم جوون باشی حیفت نیس زندگیتو پای همچین ادمی حروم کنی؟

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂
2740

سعی کن نری .قانعش کن ولی اونجا بری تازه مشکلاتت شروع میشه..بعدشم نگاه کردن به زنها شاید ازروی عادته شما خیلی نباید اذیتت کنی گیریم که هیز باشه جنگیدن شما دردی رو دوا نمیکنه بجز اینکه خودتون مریض میشین پس بهتره تازمانی که خطانکرده خیانت نکرده باهاش راه بیایین و حرف بزنید ولی حساس نباشید ذات ادمها رو نمیشه عوض کرد...حساسیت شما اونو هارتر میکنه  .

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
ازش طلاق بگیر خودت رو راحت کن فک کنم جوون باشی حیفت نیس زندگیتو پای همچین ادمی حروم کنی؟

آخه توشهرمازیاد باب نیست درضمن عاشقشم میگه ببین یازده ماه منوزجردادی شباتاصب بخاطرتهمت هات نگذاشتی بخوابیم حالانوبت منه

2706