2726
عنوان

سلام ی لحظه بیاین فوووووررررری

827 بازدید | 77 پست

سلام خانما من تقریبایازده ماهه ازدواج کردم.خیلی میدادم بهش خیلی وفاداریم از شب اول ازدواج تا الان خیلی شوهرم ب حرف خانوادشه.الانم میگه میخوام ببرمت زیرزمین مادرم زندگی کنی دوهفته تمومه داره آزارم میده والبته بگم دعوای ما سر اینکه آقا ب خانما نگاه میکردومیکنه بود ک چرا نگاه کردی و

..خانواده اشغالش زیادسرکارش گذاشتن حالاهم میخوادمنوزوری ببره ۳ بارتاپای طلاق رفتیم و باال تماس من برگشتیم چکارکنم دست ازاین لجبازی دیوانه کنندش برداره کارم همش شدن اشک ریختن کمک کنید

ببخشید جمله اولت :////

به نام خداوندرنگین کمان🕊اگه تاپیکیو دوست نداریم مثل کنه نمونیم اونجا!اگه تو تاپیکی نظری میدم که تو مخالفشی نظر دادن مجوز ریپلای کردن به تو نمیده با استارتر بودم پس ریپلای نکن!!!حوصله بحث با آدم احمق متعصب که میخواد عقایدشو تو حلق دیگران کنه ندارم....بارون اومدو یادم داد تو زورت بیشتره🕊✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والا چی بگم بگو ن، طلاق و سلام 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
ببخشید جمله اولت :////

لنتی😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چندی پیش شنیدم که مردی میگوید:زن مثال لیمو شیرین است.تا دست میزنی تلخ میشود🍋کسی نبود به او بگوید:تا کارد بر دل لیمو شیرین نزنی تلخ نمیشود♥➷

بچه ها اسی حالش بده سر به سرش نزارید😖

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ایشون کمک خاستن ن متلک اشتباه تایپی بوده  واقعا که 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2706