2733
2739

نمیتونم مثل خانوما رفتار کنم همش اول کار میکنم بعد فکر میکنم انگار حواسم پرته خواهش میکنم کمکم کنین مثل دخترای مجرد سرخوش بیخیال زندگی میکنم دوتا بچه دارم اما بلد نیستم حتی مثل مادرا باهاشون خوش بگذرونم دوس ندارم اونا رو مسئولیت بدونم فقط دوس دارم لذت ببرم از مادریم از زندگیم 

۶ساله ازدواج کردم ولی هنوز مثل خانوما رفتار نمیکنم برنامه ندارم اصلا همش مثل مجردیام شبا بیدار روزا خواب شبا خوابم نمیبره همش زندگیم بهم ریختس شلخته ام بلد نیستم چطور حتی مرتب کنم توروخدا بهم بکید چکار کنم همش تو خونواده همه چی با غر و زور بوده سرمون مت واقعا نمیدونم چکار کنم چطور مسئولیت پذیری رو تو خودم رشد  بدم واقعا داره بهم ضرر میزنه

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

هرچی فکر میکنین کمکم میکنه بگین واستون تا اخر عمر دعا میکنم

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین هرجور راحتی زندگی کن مهم اینه که به سلامت خانوادت آسیب نزنی و بهتون خوش بگذره بقیش باد هواست

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738

کاراتو شبا کن ،چون شب بیدار هستی ،مثلا شبا غذا بزار ،سالاد درست کن بزار یخچال ،واسه بچه ها دسر درست کن بزار یخچال ،شبا دستمال بکش ،روزا هم بخواب ،ساعت ۱۱ مثلا پاشدی به کارای خودت برس با بچه ها سرگرم شو 

اول خدا بعد دکتر مایکل نیوتون 🧘‍♀️

میتونی واسه منظم شدن و رو برنامه افتادن زندگیت یه بولت ژورنال تهیه کنی، تو نت سرچ کن ببین چه دفتریه به کارهات نظم و به خودت انگیزه انجام کارها رو میده

از پادکستایی که میتونن کمکت کنن هم استفاده کن 

برنامه پادکست رو دانلود کن بببین چه پادکستای رایگانی دز زمینه برنامه ریزی و هدفمند بودن داره

کتابا با این موضوع هم بخون

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

خب چ جوابی می خوای جز اینکه بگم هر کار ک میکردی ک این حسو بهت میداد دیگه نکن و برعکسش عمل کن.

تو ۳۰ سالگی تغیر رفتار و شخصیت سخته اما شدنیه.

تصمیم بگیر و شروع کن همین

عزیزم شما یه کم دیر به فکر افتادی،با این وضعیت زود بچه دار شدی اونم دوتا،الان سخته کماکان که به اوضاع مسلط بشی مخصوصا اینکه وظیفه ی خطیری داری و الگوی بچه هاتی،اول از همه باید خوابت رو تنظیم کنی تا روزا سرحال باشی و برنامه ریزی کنی و به کارات و بچه ها برسی

برنامه ریزی کن. می تونی از برنامه ریزی به سبک بولت ژورنال هم کمک بگیری. 

کجا هست 

یکدفعه که نمیشه از کم باید شروع کنی مثلا قول بده به خودت نیم ساعت اول که بیدار شدی صورتتو شستی حتما یه جایی رو مرتب کنی ببین از کم شروع کن مثلا حتما فلان ساعت همون کارو انجام بده همون ساعت که قول دادی مثل دستشویی عذر میخوام کسی به شما میگه برو دستشویی نه نمیتونی هم نری بیخیال باشی چون اون مقررات بدن شماست

کاراتو شبا کن ،چون شب بیدار هستی ،مثلا شبا غذا بزار ،سالاد درست کن بزار یخچال ،واسه بچه ها دسر درست ...

ببین اسی این پست از همشون بهتره از نظر من 

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده