2733
2734
عنوان

متآسفانه بی مسئولیت بار اومدم ۳۰سالمه

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 25 پست
خب چ جوابی می خوای جز اینکه بگم هر کار ک میکردی ک این حسو بهت میداد دیگه نکن و برعکسش عمل کن. تو ۳۰ ...

مامانم اشتباهاتمو بصورت غر و دعوا و شماتت میگفت منم اصلا گوش نمیدادم االان واقعا حس میکنم همینطورم 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
ببین اسی این پست از همشون بهتره از نظر من 

اره الان میرم ببینم چی درست گنم 

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینطور بودم سال دوم بعد عروسی اومدم طبقه پایین مامانم اینا از ترس اینکه مامانم نیاد شلختگی هامو ببینه خیلی خیلی مرتب شدم

من ی دفتر دارم همیشه کوچکترین کارامو توش یادداشت میکنم بعد انجام میدم

اره الان میرم ببینم چی درست گنم 

منم مثل خودتم

فقط با این تفاوت که بچه ندارم

منم روزهایی که فرداش مهمون دارم

از شب قبلش شروع میکنم

همسرم رو میفرستم اتاق وتمام کارهام رو تا صبح انجام میدم حتی پر کردن نمکدونام

بعدم صبح زود میرم حموم بعدم میام میخوابم تا دوساعت قبل اومدن مهمون

پا میشم یه چای دم میکنم با برنج 

خیلیم عالی

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده
2731

گوشی را بذار کنار تا بتونی زندگی کنی. 

منم مثل ادم داشتم زندگیمو میکردم تا یهو گوشی هوشمند اومد و دیگه همه چیز از دستم رفت.

قدم اول برنامه هفتگی بنویس. روی یک کاغذ بنویس و بچسبون روی آینه اتاقتون. هر کدوم از برنامه ها را که اجرا کردی یه تیک سبز روش بزن و اونایی که اجرا نکردی را دورش را قرمز بکش و هفته بعد بازم بنویس توی برنامه. 

مثلا برنامه دارم بعد از ظهر روز سه شنبه کیک بپزم. الان جمعه شده و من هنوز نپختم.پس دورشو یه خط قرمز بکش و جزو هفته اینده دوباره بنویسش. اونقدر بنویس تا بالاخره اجرا بشه. 

تیک های سبز بهت انگیزه میده تا برنامه های بیشتری را اجرا کنی 

2740
مامانم اشتباهاتمو بصورت غر و دعوا و شماتت میگفت منم اصلا گوش نمیدادم االان واقعا حس میکنم همینطورم&n ...

ببینید

همه ما تو ادوار مختلف زندگی دچار این طور حس ها میشیم.

اگه واقعا فکر می کنی اینطوری هستی و واقعا می خوای تغییر کنی ا  همین بردا با تغییرات کوچیک تو خودت شروع کن.

تنها کسی ک میتونه بهت کمک‌ کنه خودتی

حرف دیگرانو بشنو اما ببین ته دل خودت از خودت راضی هستی؟

اگه هستی ک هیچ

اگه نیستی تغییر کن تا حس خوبی از خودت ب ست بیاری

عزیزم منم‌مثل خودتم

من بچه آخرم فک میکردم چون بچه آخر بودم همه کارامو بقیه انجام میدادن و واسه همین من انقدر بی مسئولیتم

اما بد فهمیدم اینا به خاطر اینه که من راحت طلب بار اومدم

توی کامنتا خوندم که نمیدونم دفترچه فلان و بخر و برنامه ریزی و اراده و فلان داشته باشه 

ولی کسی که راحت طلبه این چیزا واسش معنایی نداره

دور از جون شمارو نمیگم ها خودمو میگم که واقعا اینطوری بودم

هنوزم هستم نمیگم خوب خوب شدم

اما از وقتی که دوره کنترل ذهن آقای پناهیانو گوش دادم خیلی سعی کردم رو خودم کار کنم

اصلا وقتی که گوش بدی ناخودآگاه دوست داری خودتو تغیر بدی

فک نکن من آدم مذهبییم یا میشینم پای منبر یکسره

حرفاش شبیه بقیه نیست 

دومین کاریم که میتونه خیییلی کمکت کنه اینه که گوشیتو بزاری کنار

اتفاقی که داره همین الان واسه خودم میفته

اگه دیدی نمیتونی گوشیتو بزاری کنار کلا صورت مساله رو پاک کن و یه چن وقت گوشی دکمه ای بگیر دستت تا با خودت مبارزه کنی

این گوشیه لامصب کل برنامه هارو یه تنه بهم میریزه