2733
2734
عنوان

وای توروخدا بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 185 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ندیدم بخدا نظراتشونو

نه توی این تاپیک نه 

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
رز عاشق یعنی اصلا بهش نمیرسم؟ یعنی احتمالش وجود نداره اصلا؟

والا احتمالش کم هست

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2731
کراشمه😭محل نمیده بهم😭😭😭😭حالا حست خوبه میشه بگی من دانشگاه پرستاری قبول میشم یا دارو سازی؟و اینک ...

پرستاری گیلان (البته این بستگی به این داره که چقدر درس بخوتی 

اونم حس میکنم از تو بدش نمیاد ولی خیلی مغروره بروز نمیده

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
حس شیشمی ؟؟؟ ی دختر داره این بچ دومشه

حس شیشمم داخل تشخیص بچه قویه چون ارتباط خوبی با بچه ها دارم حس میکنم یه دختر دیگه هم گیرش میاد

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
خواهش میکنم گلم😘 احتمالش خیلی کم ازدواج کنید با اونی که دوستش دارید. پیام میده بزدوی

گلم با این خواستگارم ازدواج میکنم

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍😍خدایااا شکرررررتتتت😍😍
2738
نه توی این تاپیک نه 

ببخشید دخالت میکنم ولی بنظرم اگر پدرشون راضی نیستن  اروم اروم از فکرش بیاید بیرون.

اگر راضی هم بشن تا یه عمر روی شما حس بدی دارن که خودتونو بهشون چسبوندید.

موفق باشی عزیزم

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
گلم با این خواستگارم ازدواج میکنم

بله . احتمال خیلی زیاد 

ببخشید دخالت میکنم ولی بنظرم اگر پدرشون راضی نیستن  اروم اروم از فکرش بیاید بیرون. اگر راضی ...

ممنون گلم ولی واقعا نمیتونم فراموشش کنم قبلا سر ۴ ماه از دیگران خسته میشدم ولی این نه یه جور خاصی دوسش دارم 

2706