2733
2739
عنوان

وای توروخدا بیا

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 185 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا یک سال آینده ، شیائومی 

چرا هی بهش اضاف میشه من الان گوشی میخوام نه سال اینده

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
2731
مزسی عزیز دلم با کسی ک دوسش دارم ازدودج میگنم یل ن ؟؟؟ بهم پیام میده؟؟؟ چن وقت دیگ ؟؟؟

خواهش میکنم گلم😘

احتمالش خیلی کم ازدواج کنید با اونی که دوستش دارید.

پیام میده بزدوی

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
2738
خواهش میکنم گلم😘 احتمالش خیلی کم ازدواج کنید با اونی که دوستش دارید. پیام میده بزدوی

رز عاشق یعنی اصلا بهش نمیرسم؟ یعنی احتمالش وجود نداره اصلا؟

خدایا جوری باش که نیاز به کسی نباشه                                                            خودت عاقبت بخیرم کن خدا جونم❤
رز عاشق منم بگو کی گوشی میگیرم مارکش چیه

۶ ماه دیگه  یا ۶ هفته دیگه سامسونگ

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
میشه لطفا بگی اجیم جنسیت بچش چیع؟؟؟ داداشم استخدامی قبول میشه؟؟؟

جنسیت بچه خواهرت حس میکنم دختر باشه

دو نفر اینو گفتن

من ندیدم بخدا نظراتشونو

2706