2733
2734
عنوان

بیایین کمک

165 بازدید | 10 پست

دوستان من یه دختریو تو دانشگاه چند ماه پیش دیدمش یکم با هم حرف زدیم شمارمو گرفت بعدش یه آزمونی جفتمون پیش رو داریم در مورد اون حرف میزدیم 

هر روز خدا صب اول وقت بهم پیام میده چی خوندی راستش جدیدا هیچی برای آزمون نمیخونم هر چی بهش میگم نمیخونم کلا مثلا این ماهو باور نمیکنه باز روز بعد میگه چی خوندی

بعدش قاعدتا با یکی صمیمی شدی باید ببینیش دیگه میگم بریم بیرون نمیاد 

ولی هی پیامو زنگ همیشه هم اون پیام میده

گفتم بهش دیگه بهم پیام نده تو حرف حالیت نیس من نمیخونم بازم الان بعد چند روز پیام داده 

قبلا یبار بلاکش کردم با شماره های مختلف زنگ زد 

کلا نمیدونم چیکار کنم دیگه بهم پیام نده واقعا مزاحممه 

این دوست نیس مزاحمه نمیدونم از جونم چی میخاد 

تهدیدش کن بگو شکایت میکنم به عنوان مزاحم تلفنی

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا درخواست دوستی ندین باتشکر _ باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم یکی اینجوری داشتم تازه اون همش زنگ و پیام که می‌خوام خودکشی کنم آخرم هیچ غلطی نمی‌کرد با چندتا شماره زنگ زد هر سری بلاک کردم یا جواب ندادم خودش بیخیال شد  

2731
والایکیشم به من زنگ میزنه دوساعت حرف میزنه گوش درگرفته به خاطرش باشوهرم اختلافی شدم بعضی آدما چقدنفه ...

وای تو متاهلم هستی دردسر شده واست بخدا ارزش ندارن اینجور آدما 

وای تو متاهلم هستی دردسر شده واست بخدا ارزش ندارن اینجور آدما 

اره نمیدونم چطورحالیش کنم شوهرمم شکاکه بارهابهش گفتم ولی باززنگ‌میزنه اگه خودم بهونه نیارم وقوع نکنم اصلاقطع نمیکنه