2733
2734
عنوان

من یبار شوهرم با برادرم دعوای سختی داشتن با هم

| مشاهده متن کامل بحث + 5093 بازدید | 64 پست

[QUOTE=155918564]تجربه من میگه باید طرف شوهر باشی اونیکه تا آخر عمر باهاته[/QUO

سلام عزیزم خوبی

بالاخره بچه هاتو دیدی ازشوون خبری داری با شوهرت چکار کردی

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
بعد هم با خانواده شوهرم رفتیم مسافرت. میدونستم‌مقصر شوهرمه اما میخواستم خوردش کنم. هر چی میگفت میگفت ...

درست رفتارت مثل خواهرشوهر منه

حق به جانب و طرفدار الکی شوهرش

طوری که دیگه برامون بود و نبودش فرقی نداره

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه شوهرم کم کم با پدر مادرم اشتی کرد و مثلا برا بار اول ی وعده اومد خونمون بعد رفتیم خونه برادرش. بار دوم یکی دوروز موند. هر وقت میومد خونمون برادرم میزد بیرون از خونه تو اسنپ کار میکرد. اگ قبلا سالی سه چهار بار میومدم تنها سه چهار بارم با شوهرم میومدم ایندفعه فقط سه چهار بار با شوهرم اومدم خودم تنها نیومدم. وقتی دید داداشم میره تو اسنپ تا صبح صبحم میره خونه یکی میخوابه خیلی اذیت شد براش

2742

وای این اتفاق واسه منم افتاده

دعوا شده بین برادرم و شوهرم

کتک کاری نکردن اما داداش بی شعورم خیلی فحش داد

الانم خیلی با هم سرسنگینیم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
نباید بخاطر شوهر برادرشو بندازه دور.  درسته شوهر تا آخره عمر باهات میمونه.  ولی چر ...

همین برادرش اگ یروز خدایی نکرده شوهرش نبود میاد تو خونش راهش بده خرجشو بده فوقش خیلی مرد باش یسال اینکارو بکن بقیش چی 

اونم تازه اگ زن نداتشه باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

خلاصه سرتونو درد نیارم از بس من با صبوری تحمل میکردم و هیچی نمیگفام. دیدم ی روزاومدگفت ازسر کار چندنفرو میخوان استخدام کنن ب مامانت بگو فلانی یعنی داداشم مدارکشو بفرسته تا اسمشو بنویسم. گفتم‌من نمیگم خوشم نمیاد ازش. بعد ی ماه خودش ب مامانم گفت مدارکشو بفرستین ثبت نامش کنم. ثبت نامش کردو بردش سر کارو با هم اشتی کردنو الان فوق العاده خوبن با هم. داداشمم منو گرفت بغل اینقدگریه کردک نگو

خلاصه سرتونو درد نیارم از بس من با صبوری تحمل میکردم و هیچی نمیگفام. دیدم ی روزاومدگفت ازسر کار چندن ...

اخییی معلوم شوهرت مهربون خیلی 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2738
همین برادرش اگ یروز خدایی نکرده شوهرش نبود میاد تو خونش راهش بده خرجشو بده فوقش خیلی مرد باش یسال ای ...

به نظر من طرف حق و باید گرفت 

منکه از بس بی متطقی دیدم از شوهر خواهرشوهرم

محلش نمی دم 

چون همه از اول گفتن داماده 

فکر می کنه حق داره هر کاری بکنه

خب الان خواهرشوهرم خودش ضربه می خوره نه بچه هاش دایی دارن نه خودش برادری

چون همیشه حق و به شوهرش داده

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
خلاصه سرتونو درد نیارم از بس من با صبوری تحمل میکردم و هیچی نمیگفام. دیدم ی روزاومدگفت ازسر کار چندن ...

حالا من چیکار کنم وقتی استخدامی نیست؟؟😂😂

البته شوهر من خیلی خواست مثل قبل باشه

ولی داداش بی شعورم خیلی غد و مغروره 

با اینکه مقصر داداشم بود یه عذرخواهی درست حسابیم نکرد

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
همین برادرش اگ یروز خدایی نکرده شوهرش نبود میاد تو خونش راهش بده خرجشو بده فوقش خیلی مرد باش یسال ای ...

ببخشید متوجه منظورتون نشدم

الان حرف منو رد کردین یا تأیید؟؟ 🤔

عروس خانوما با قوم شوهر مهربون باشین✋😂. خواهر شوهرا با عروس هاتون دوست باشین☺️ این دنیا دو روزه، گذشت کن تا خدا هم ازت بگذره. جاری های محترممممم انقد حسودی همو نکنید😆دیگه چیزی به ذهنم نرسید تا نصیحتی دوباره به درود🌹

الانم گوش شیطون کر ی سال و خورده ایه ک اوکین با هم. من هم برادرمو دارم هم شوهرمو. بعدا م گفت خیلی خوشحالم زندگیتو خراب نکردی خیلی عاقلی کردی. بهش گفتم تو فکر میکنی من شوهرمو تنبیه نکردم خوبه با تو حرف نمیزدم ولی اونو با حرکاتم ازار میدادم از اینکه نمیومدم خونمون ازارش میدازم. بهش گفتم دیگه حرمت خواهر برادراتو نگه نمیدارم ازارش میدادم. الان دیگه گذشته‌ولی من هر کدومو ب نحو خودش تنبیه کردم. 

به نظر من طرف حق و باید گرفت  منکه از بس بی متطقی دیدم از شوهر خواهرشوهرم محلش نمی دم  ...

خانواده باید طرف حق و بگیرن ولی در شرایطی مثل اسی بهتر ادم هیچ کار ینکن و طرف هیچکسو نگیر 

چون طرف حقم بگیری اگ برادرت باش شوشهرت باهات کینه برمیداره 

2706