2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید آبروم رفت خیلی گریه کردمو جیغ زدم😔🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 3492 بازدید | 115 پست
چه دکتری بردینش؟ از قلبش نیست؟

فوق تخصص ریه بردمش. دکتر قلب دو ماه پیش بردمش. سی تی ریه داد تو ریه ش هاله های سفید رنگ بود . شاخه های ریه هاش تو عکس بهم نزدیک بودن. دکتر گفت نباید سر شاخه های ریه بهم برسن😢😤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم. دو ساله حالش این جوری خیلی بده. ولی الان هشت نه روزه حالش خیلی بدتر شده بسیار بی جون شده. ت ...

عزیزم دارو گیاهی بده...ریه ش عفونیه دیگه...داروی امام کاظم بخوره کم کم خوب میشه ی قاشق چایی خوری میخوری دو ساعت بعدش هیچی نمیخوری...سیاهدانه هم هر هشت ساعت ده دونه بخوره...غذا سبک بده بهش صبحا تخم مرغ جوش داده خالی بخوره

ظهرا گوشت مرغ آبپز کن یا گوشت گوسفند تو شیشه بلدی درست کنی؟؟؟جیگر گوسفند و اینام تقویت میکنه.

شبها سوپ رشته سبک با تیکه های مرغ

میان وعده هاشم میوه های آبمیوه طبیعی بدین بهش

2731
اره لباش کبوده زیر چشماش یه حلقه بزرگ سیاه و کبود شده خیلی قیافش نزار شده. نمیدونم چه خاکی تو سرم کن ...

دکتر برید و بخواهید از نظر انسداد مزمن ریه که اسم علمیشcopdهست بررسی بشه  این تب هم بخاطر عفونت ریه اش است ببرش دکتر  من میتونم بهتون بگم چه قرصی برای عفونتش بدین اما بهتره دکتر تجویز کنه دارو گیاهی نخوره چون حساسیت نشون میده  اگه میتونی امشب ببرش اگه مشهد زندگی میکنی دکتر اثنی عشری دکتر خیلی عالی هستن تبش رو بیار پایین

اره لباش کبوده زیر چشماش یه حلقه بزرگ سیاه و کبود شده خیلی قیافش نزار شده. نمیدونم چه خاکی تو سرم کن ...

ای جان نه انشاءالله هیچی نمیشه به حق پنج تن زود سلامتی کاملشو بدست میاره...

فقط بگو استراحت زیاد کنه روحیه ش هم خیلی مهمه یکم فضارو شاد نگه دارین

عزیزم دارو گیاهی بده...ریه ش عفونیه دیگه...داروی امام کاظم بخوره کم کم خوب میشه ی قاشق چایی خوری میخ ...

الان چندین روزه بی حاله و مثل حالت خواب دراز کشه . دارم از غصه میمیرم. اصلا اشتها نداره. حتی میگه آب هم نمیتونم بخورم‌ .‌فقط شیر سرد میلش میشه. دلم داره از غصه میترکه

دکتر برید و بخواهید از نظر انسداد مزمن ریه که اسم علمیشcopdهست بررسی بشه  این تب هم بخاطر عفونت ...

من اصفهانم هفته گذشته بردمش پیش دکتر عباس رضائی فوق تخصص. یه دکتره . خیلی معروف. کلی پول از مامانم قرض کردم بردم اوردمش هیچی به هیچی. چکار کنم تو رو خدا کمک بدید. فردا شنبس باز ببرمش پیش یه دکتر دیگه؟

2740
الان چندین روزه بی حاله و مثل حالت خواب دراز کشه . دارم از غصه میمیرم. اصلا اشتها نداره. حتی میگه آب ...

شیر بده برا ریه عزیزم نخوره اصلا... به زور بخوره من خودم همینجوری بی اشتها شده بودم نمیدونم سرما خوردگی بود یا کرونا غذا از گلوم پایین نمیرفت به زور قورت میدادم میموند تو گلوم میخاستم خفه شم با آب پایین میرفت...

اینجوری سخت میشه درمانش چیزی نخوره بیشتر مایعات بخوره

[QUOTE=155915244]من اصفهانم هفته گذشته بردمش پیش دکتر عباس رضائی فوق تخصص. یه دکتره . خیلی معروف. کلی پول از مامانم ق ...[/QUOTE  انشالله شفا پیدا میکنه اما اگه تب داره یعنی عفونت ریه و باید دارو مصرف بشه  وقتی می‌خوابه عرق شدید میکنه،؟ 

عزیزم دارو گیاهی بده...ریه ش عفونیه دیگه...داروی امام کاظم بخوره کم کم خوب میشه ی قاشق چایی خوری میخ ...

من سنگ صفراداشتم چیابایدبخورم عزیزم؟

خداجون دیگ خسته شدم ازمستاجری🥹😥 بادلای پاکتون دعاکنیدصاحبخونه بشم🙏🏻
من سنگ صفراداشتم چیابایدبخورم عزیزم؟

سوءتفاهم شد فک کنم

من چون ی مدت بی اشتها بودم و سرفه میکردم خیلی ازین ور اون‌ور جستجو کردم خاصیت این دارو هارو فهمیدم که برااین مشکل خوب بودن..ینی خودم نتیجه گرفتم..ولی برا بقیه مشکلا نمیدونم عزیز⁦😊❤️⁩🌸

اکسیژن خونش رو تا حالا چند بار گرفتن خوب بوده تست تنفس هم داده خوب بوده ولی حالش خیلی بده خیلی بد. ن ...

عزیزم توکل کن ب خدا،،،مشکل شوهرشما اینه ک هنوز دکتر تشخیص صحیح برا بیماریش نداده وگرنه انقدرنباید حادباشه وضعیتش،،حتما پرس وجو کن ببرش پیش دکتری ک مربوطه

نمیدونم. دو ساله حالش این جوری خیلی بده. ولی الان هشت نه روزه حالش خیلی بدتر شده بسیار بی جون شده. ت ...

آزمایش  گرفتی ازش

شهید ابراهیم هادی خواهش میکنم واسطه ام  شو الهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2706