2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید آبروم رفت خیلی گریه کردمو جیغ زدم😔🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 3501 بازدید | 115 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
خیلی بردم فایده نداره. فقط یه اسپری یه قرص میدن ردمون میکنن بریم😣

ببین گلم دستگاه اکسیژن اجاره کنین برا وقتی که تنگی نفس میگیره با دکتر مشورت کنین که چجوری استفاده ش کنید

ابان داروهای گیاهی خیلی اثر داره...

تو خونه بخار جوش شیرین پخش کنید..کلا تو اتاق بره و هواشو مرررطوب نگه دارید..چون میگن بخار مستقیم جوش شیرین شاید ضرر داشته باش همین کنارش فقط بریزید اثر داره بازم..

چهار تخم و تخم شربتی فراوون بخوره

جوشونده برگ به تخم به و خود به زنجفیل آویشن دارچین اسطخدوس

شربت دیفین هیدرامین

سیر پیاز خام

سوپ داغ غذاهای سبک

دارو امام کاظم 

سیاه دانه

استراحت مطلق بلشه بیرونم اصصصلا نره

خب اگه مشکل ریه دارن بایدمرتب اسپره استفاده کنن کمک تنفسشون،،ولی اینکه میگین تب داره وبی جون شایدخدای نکرده کرونا گرفته ک اونم اگه رسیدگی بشه انشاءالله ک خوب میشن،،اون دوستمون هم ک گفتن دستگاه اکسیڗن بگیربراش خیلی خوب توصیه کردن واقعا ب کارمیاد

خب اگه مشکل ریه دارن بایدمرتب اسپره استفاده کنن کمک تنفسشون،،ولی اینکه میگین تب داره وبی جون شایدخدا ...

اکسیژن خونش رو تا حالا چند بار گرفتن خوب بوده تست تنفس هم داده خوب بوده ولی حالش خیلی بده خیلی بد. نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم😣

احیاناشوهرتون لبهاش سیاه وکف پا وزبانش کبود نیست؟ خس خس سینه چطور،؟ سینه اش قل قل نمیکنه،؟ 

اره لباش کبوده زیر چشماش یه حلقه بزرگ سیاه و کبود شده خیلی قیافش نزار شده. نمیدونم چه خاکی تو سرم کنم همیشه هر لحظه دارم از ترس میمیرم نکنه چیزیش بشه

2706