2737
2734

شوهرم مریض بود عصری رفتیم رفتیم پارک سرکوچه گفت میرم دور بزنم ولی نیومد من فکر کردم رفته خونه . با پسرم اومدیم خونه. یکی دو ساعت تو خونه نگرانش بودم نیومد به پسرم گفتم بشین خونه تا من برم دنبال بابات بگردم. رفتم تا پارک محله یکم گشتم نبود نیم ساعت طول کشید تا اومدم از سر کوچه داشتم میرفتم سمت خونه . یه ماشین دیدم عین امبولانس چراغا قرمز روسرش ماشینم سفید رنگ 😥جلو در خونمون بود چند نفرم جلو درمون بودن. درخونمون هم باز انقد فریاد زدم جیغ زدم با پادرد تا ته کوچه دویدم و جیغ زدم . تا صاف جلو در ماشین رسیدم دیدم در عقبو بستن . پسرم دم در بود . داد زدم بابات.‌بابات چی شده. گفت بابا نیومده. گفتم امبولانس برا چی اومده. گفت امبولانس نیومده 😕 نگو گاز قطع شده بود همسایه ها بالاییمون زنگ زده بودن برا تعمیر ولی ماشین عین امبولانس بود . خیلی گریه کردم😭😔من خیلی بدبختم همه عمرم همین طوری گذشت

همین چند شب پیش حال شوهرم خیلی بد بود زنگ زدم امبولانس اومد بردش

خیلی بد شد همه خندیدن بهم😔

عزیزم😑😑😑

خب دقت کن

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهی عزیزم

سلام خدا جونم،روزمون رو با نام مقدس تو آغاز میکنیم تو آغاز وپایان هر چیزی هستی ،ای آرامش دهنده،ای تسکین دهنده،ای شفا دهنده،ای نجات دهنده، .........ب اندازه ی عظمت خودت  تورا ششششششکر وثنا وسپاس میگوییم🙏🙏  ای آرام جانم مردم کشورم وجهان هستی ات را از هر روحی ک آزارشان میدهد  ...روح ترس ،غم نگرانی ،اندوه ،ناامیدی، فقر،انتقام،شهوت وزنا ،ناکامی ، بیماری،غرور وتکبر ،،گناه، دروغ ،افسردگی ،ناسپاسی خشم عصبانیت و......رهایشان کن ونجاتشان ده...وقلبهایشان رامملو از عشق ونیکویی ومحببتت گردان ...ای لایتناهی     تو پادشاه زندگیمان باش وتنها خواست واراده ی تو در زندگیمان اجرا گردد..آمین🙏 آمین🙏 آمین🙏🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
2731

چرا عزيزم مشکل شوهرت چيه منم عين تو هستم واي خداياياد خودم افتادم

ميشه براي برکت کار همسرم که تازه راه انداخته ي دونه قل هوالله بخوني خاهري؟؟؟......... براي حاجت قلبم هم صلوات بفرست ممنونم خاهر خوبم 😍😘  
2740

الهی عزیزم  یکم صبوری میکردی   

میدونی نی نی سایت  تلگرام ، واتساب ، ..... و حتی اینستا  هم هرچقدر هم زرق و برق  داشته  باشن  بازم  بعد  یه مدت دلت و میزنه  میدونی چرا چون همش تظاهر  همش  فقط  رو کم کنی  همش .....  اما اینجا نی نی سایت  ما  خودمونیم  خود واقعیمون  اخه  هیشکی هیشکی  رو نمیشناسیم .  اینجا  نی نی سایت  خواهرانه  بهم کمک میکنیم  درد و دل  میکنیم  اینجا جای خوبیه برا درد و دل  کردن  ما خانوما  حرفایی که تو دلمونه   غصه هامون  حتی وقتی نمیتونیم  به نزدیک ترین کسمون  بزنیم   اینجا راحت  میگیم    ممنونم  نی نی سایتی ها  وقتی با شماها حرف میزنم   اروم میشم   دلم  سبک  میشه  الهی همیشه  باشید 😍    

😐

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))