2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
غیرممکن کمی دیرتر ممکن می شود

عاشق اسمش شدم 

ممنون

همین الان از ته دلتون برام دعا کنین به ارزوم برسم اگه میشه یک صلوات مهمونم کنید            ممنونم  من درتاریخ 9/9/99دانشجوی دکترای عمومی هستم خداجونم ممنونم بابت این همه لطف   
برتری خفیف درمورد سبک زندگیه. خیلیییی عالی و کاربردیه. و برای رسیدن به هدف هاتون کمکتون می‌کنه.

اینی ک تو امضاتونه یعنی چی 

به چه زبونی باید بگم لایک نکنین دوستان؟                                                                                         بچه هایی که نهمن و سردرگمن برای انتخاب رشته، باید بهتون بگم که مام یکی دو سال پیش به هوای کباب رفتیم تجربی ولی خر داغ میکردن:|                                                                                     خانما معمولا از من میپرسن که توی سالن (سنگنوردی) خانم متاهل هم هست ؟ باید بهتون بگم خانم باردار یکی دو ماهه و خانم بچه دار هم توی باشگاه داریم . و در مورد رنج سنی، یکی از خانم هایی که دقیقا با من شروع کرد و اومد باشگاه 49 سال سن داشت الان خودش باشگاه داره:)                            دوستان خوب دقت کنین تاپیک های بنده خار دارن نه تنها اون ، بلکه پستامم خار دارن                                                                             سه نفر هستیم از سه دنیای متفاوت:)
سلیقه ها فرق داره من عاشق نویسندشم😁💚

جالب بود اولش بعدش برام مصنوعی و پیش پا افتاده شد با اینکه تبلیغات قوی داشت

سی سالگی مثل ساعت سه بعد از ظهره واسه هر کاری هم زوده هم دیر🥲🙂

اگر دنبال شخصیتی هستین

شفایه رندگی

چهار اثر

هنر ظریف بیخیالی

هنر شفاف اندیشیدن

هنر خوب زندگی کردن

مجموعه کتاب های جول اوستین

مجموعه کتاب های ریچل هالیس

~~~~~~~~~~~~

اگر دنبال شخصیتی نیستین

سال بلوا

حرمسرای قذافی

دختری در قطار

نامه ای به کودکی که هرگز زاده نشد

کتاب_خوب_بخوانیم#  

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
جالب بود اولش بعدش برام مصنوعی و پیش پا افتاده شد با اینکه تبلیغات قوی داشت

برای سرگرمی کتاب خکبیه بیشتر قشر جوون و نوجوون کیپسندن

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱

این هشتگارو من بزنم بریم ببینمشون

کتاب_بخونید#  

کتاب_حتی_وقتی_میخندیم#  

برای کم شدن استرس و شادبودن کدومش بهتره؟؟ 

هنر ظریف بیخیالی

2706