2737
2739
عنوان

به شوهرم بگم از حرفش ناراحت شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 23 پست
مگه دفه اولمونه با هم شوخی می کنیم ؟ اصن از اون حساسیت ها نداره . یه بار با برادر شوهرم موهای همو می ...

من سکوت😐😂😂😂

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منطقی که هست ولی اگه بهش بگم میگه به خطر همچین چیزی ناراحت شدی 

بذار بگه تو بهش بگو ودلیل بیار بگو من دوست ندارم جلوی بقیه اینجوری باهام حرف بزنی که حس کنم کوچیک شدم....بگو من دوست دارم اگه احتراممو داری جلوی بقیه دو برابر بیشتر بهم احترام بذاری

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
اره ولی من خوشم نمیاد جلو خانوادش همچین چیزی گف من اگه جلو خانوادم همچین چیزی بهش بگم قطعا ناراحت می ...

بهش بگو میدونم از گفتن اون حرف منظوری نداشتی می‌دونم قصدت شوخی بود ولی سبک شوخی خانم ها و آقایون با هم متفاوته این حرف رو دو تا آقا به هم بزنن هیچ کدوم ناراحت نمیشن ولی من که یه خانمم از این شوخی خیلی ناراحت میشم و دلم شکست حس کردم شخصیتم زیر سوال رفته حس کردم از نظرت بی ارزشم که یهو این حرف رو زدی حس کردم حرمتم زیر سوال رفته

همیشه یادتون باشه موقع ناراحتی ، طرف مقابل رو نکوبید فعلی که انجام شده رو بکوبید اینطوری اون فعل حتی اگر خییییلی هم غلط نباشه می‌ره جزو خط قرمز های رابطه و هرگز تکرار نمیشه

2740