2726
عنوان

به شوهرم بگم از حرفش ناراحت شدم

466 بازدید | 23 پست

با برادر شوهرم داشتیم شوخی میکردیم در مورد یه چیزی شوهرم به شوخی بهم گف تو حرف نزنی نمیگن لالی . مادرشوهر مم بود . از حرفش ناراحت شدم 

این حرفشم دفه اولش بود بهم گفت . به نطرتون چجوری بهش بگم ناراحتم کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینو روزی حضار بار به دوست صمیمیم میگم 😐😐

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿
2728

خب شاید ناراحت شده که با برادر شوهرت شوخی میکنی اینجوری نشون داده😐

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
من اینو روزی حضار بار به دوست صمیمیم میگم 😐😐

حضار اشتباهه هزار درسته

من خیلی زود به آرزوم میرسم😍 خدایا ممنونم که یه همسر فوق العاده نصیبم میکنی من با همسرم جشن میگیرم 😍خدایا شکرررررررت که من و همسرم اینقدر خوشحالیم از داشتن هم به لطف کرمت یا وصال و یا رئوف انرژی جذبه برای ازدواج سریع و موفق برام دعا کن دوستم ان شالله بهترش تو زندگیت بیاد

نه بابا برای چی بهش بگی همین ک ب ما گفتی از حرفش ناراحتی کافیه😐😐😐😐😐

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
خب شاید ناراحت شده که با برادر شوهرت شوخی میکنی اینجوری نشون داده😐

مگه دفه اولمونه با هم شوخی می کنیم ؟ اصن از اون حساسیت ها نداره . یه بار با برادر شوهرم موهای همو می کشیدیم شوهرم بهمون می خندید فقط 

آره بهش بگو هیچ وقت ناراحتی هاتونو از همدیگه تو دلتون نگه ندارید اینجوری جمع میشه رو هم و یجایی که میخوای حرف بزنی اینا رو هم میکشی وسط و خب قطعا اون مشکل رو براتون بدتر میکنه و دردسرساز میشه....همیشه حرف بزنین با حرف زدن همه چی حل میشه البته اگه طرف مقابلتون آدم منطقی باشه که بشه باهاش حرف زد....

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
2706