2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خونه پدرمنم همینجوری غذامیخورن اونام نه وضع مالیشون بده نه خسیسن..منم وقتی ازدواج کردم اززیادخ ...

آخه اینا کم‌خور نیستن دیگه تقریبا چیزی نمیخورن. ما شاید خودمون اشتها نداشته باشیم یه نون پنیری ماست خیاری چیزی بخوریم اما همیشه برای مهمون زیاد میاریم

2728
عادت خانواده بد شوهرم اینکه همش پز میدن.مثلا یه چیزی رو هزار تومن میخرن میگن سه هزار تومن خریدیم.یا ...

این عادت خاله های منه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘

الان شوهر منم چای توی فلاکس دوستداره 🤔کسی بیاد ببینه فکرمیکنه من کدبانو نیستم!!۰😐😐😐😐هرکس ی عادت داره ربطی ب کدبانویی نداره

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
عادت زشت ندارن ولی یه چیزی هست که برام خیلی عجیبه و کلا هم عادی نشده و نخواهد شد. اشتهاشون انقد کمه ...

ما هم کم غذاییم ، جوری که شوهر خواهرم می‌گفت بار اول که اومدم پیش خودم گفتم این که سر سفره است غذای منه،پس بقیه چی میخوره😂😂😂 همیشه میرفته خونشون غذا میخورده

ولی الان مامانم به هوای شوهر من و شوهرخواهرم زیاد میپزه

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2740
از کارای عجیب خانواده شوهرم گوشت گوساله به هیچ وجه نمیخورن گوشت چرخ کرده از بیرون هیچوقت نمیگیرن نون ...

عجیب غریب نیست ک خانواده من به هیچ وجه گوشت گاو وگوساله نمیخورن فقط شترو گوسفند و هیچوقتم چرخ کرده بیرون نمیخریم 

کله پاچه رو با برنج می خورن 

من کله پاچه رو میریزم تو دمپخت عالی میشه تو شیربرنج و آش دوغ هم معرکه اس😋💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️