2737
2739
خانواده خودمون : هر بار بخاد مهمون بیاد هرچقدر خونه تمیز باشه بازم باید خونه رو از اول تمیز کنیم.&nb ...

ماهم همینطور..نمیزاریم مهمون کارکنه...واسه همین جایی میریم هم کارنمیکنیم چون مهمونیم به خودمون احترام میزاریم🤣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده شوهرم هیچ کارعجیبی ندارن تازه من خ چیزاروازشون یادگرفتم اینکه اصلاتوکارهمدیگه دخالت نمیکنن ب ...

دقیقا

من بابام اینجوریع

میبینم تو خانواده همسرم راحت میذارن بچه ها رو برام عجیبه 

2731
همه کامنتاتو خوندم یه روحیه خاصی داری دلت میخواد به همه بپری انگار چرا توهین میکنی وقتی بهت توهین ن ...

شلوغش کردی

۵ سال خواننده خاموش بودم...عاشق دخترم هستم...همه چیز رو به سختی زیاد بدست میارم خیلی خیلی سخت
2740
وقتی نوشابه میخورن مسابقه آروق میزارن😑😑😑😤😤😤

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 

آره دقیقا میفهمم چی میگی، ما هم چون ساعت و روزای کاری شوهرم مشخص نیس اینطوریم. یه وقتایی که مادرشو ...

وااااای خیلی بده😫

من الان تازه میخوام چای صبحونه رو آماده کنم

فکرنمیکردم کسی مثل ما پیدا بشه

منم خانمای خونواده شوهرم جلو پدرشوهرم روسری میپوشن ولی من این رسمو رعایت نمبکردم روزای اول هی تیکه و متلک بهم میگفتن اهمیت ندادم تا عادت کردن .اخه ما وقتی میریم یه هفته اونجا میمونیم چون راهمون دوره نمیتونم که یه هفته دائم روسری و شال سرم باشه 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
2706