2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من این عدد بودم ivf کردم

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

زیر یک اصلا خوب نیس. وباید بالای دو باشه 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
2740
تو یه سری تاپیک ها با کمتر از این هم طبیعی باردار شدن یعنی هیچ احتمالی نداره؟؟😭😭😭 

چرا ناراحتی؟ این ذخیره تخمک هاست. تا اخرین تخمک شما میتونی باردار بشی. شما هم که گفتی تا حالا جلوگیری کردی. خوب اقدام کن بعد اگه نشد غصه بخور😁 

۸ درصد هم فکر کنم تا حدود یکسال بیشتر جا داشته باشی. ولی اگر دارو مصرف میکنی که هر ماه بیش از یک تخمک ازاد میشه یه کم با احتیاط جلو برو. به نظرم اول اقدام کن از ماه بعد اگر نشد گزینه ای وی اف را امتحان کن.

واقعا؟ من تا حالا اقدام نکردم ممکنه آزمایشگاه اشتباه کرده باشه؟

احتمال اشتباه کمه. سریع اقدام کن نشد زود برو ivf تا تخمک داری وگرنه بهت میگن تخمک اهدایی باید بگیری

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
چرا ناراحتی؟ این ذخیره تخمک هاست. تا اخرین تخمک شما میتونی باردار بشی. شما هم که گفتی تا حالا جلوگیر ...

انقدر نگران شدم ظهر رفتم دکتر 

سونو واژینال کرد گفت خوبه هم فولوکول داری هم تخمک اقدام کن .

ولی من الان شرایطشو ندارم میخواستم دی اقدام کنم نمیدونم چکار کنم

2706