2733
2739

خانوما من امروز رفتم دکتر طب سنتی به شکمم دست زد گفت ۳تا فیبروم توو تخمدانات داری 

دوتا بزرگه یکی کوچیکه 

بعد بهم گفت دخیره ات صفره در صورتی که توو اردیبهشت ازمایش که دادم 1.1 بوده

بعد به شوهرمم گفت جهش اسپرمش کمه و ضعیفه

کلی دارو و دمنوش داد که میشد نزدیک یک میلیون تومان

اما چون قبلش هم کلی هزینه ی دکتر و دارو داده بودیم شوهرم پول نداشت اونارو بگیره 

فقط اون داروهای ارزون رو گرفتیم که مربوط به کم خونی بود 

خیلی افسرده و ناراحتم 

نمیدونم چیکار کنم 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               

ژل رویال نوشته بود که با عسل مخلوط شده و باید بخورم که خودم داشتم و نخریدم 

یه گیاه نوشته بود به نام ستایش که همراه با ژل رویال باید میخوردم چون گرون بود نخریدم 

اونایی که خریدم خولنجان و سورنجان بود و یه سری داروهای کم خونی 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانوما من امروز رفتم دکتر طب سنتی به شکمم دست زد گفت ۳تا فیبروم توو تخمدانات داری  دوتا بزرگه ...

عزیزم آزمایش معتبرتر از معاینه دستی هست الکی خودت نگران و درگیر عدد ذخیره نکن

من خودم ذخیره رو قهمیدم تا یکماه روانی شده بودم اما انداختمش دور از ذهنم٫ حداقل الان ذهنم آرومه

شما ذخیرت خیلی هم خوبه

فکر میکردم میگه برو بادکش تخمدان اما فک کنم واسه فیبرومام خوب نیس که نگفته واسه ابان ماه واسم وقت گذاشت که دوباره برم و تا اون موقع هم گفت باید داروهوتو تمدید کنی یعنی اون همه داروهی گرون قیمت فقط واسه یه ماه بوده

نمیدونم همونایی که گرفتم فایده داره یا نه 

واقعا موندم چیکار کنم 

😔

2731
عزیزم برا جهش اسپرم چه داروهایی داده لطف میکنی بگی

همون ژل رویال که با عسل مخلوط میشه و باید صبح ناشتا یک قاشق چایخوری همراه با یه سر قاشق ستایش رو بخوری 

عصر هم همینطور 

اما چون  هزینه اش بالا بود من نگرفتم 

خرنوب هم داده 

عزیزم آزمایش معتبرتر از معاینه دستی هست الکی خودت نگران و درگیر عدد ذخیره نکن من خودم ذخیره رو قهمی ...

اینقدر که هر دکتری میرم حرفای ناامید کننده بهم میگن که بخدا کارم شده گریه 

داغونم بخدا

کم کاری تیروئید که داشتم 

بعد ذخیره ی کم تخمدان

این 3 تا فیبروم از کجا اومد 😢😢😢

2738
دکترن همین خدا که نیستن ممکنه تشخیصشون غلط باشه خودت بسپار به خدا

خسته شدم دیگه بخدا 😢😢😢😢

امیدت به خدا باشه .امیدوارم هر چه زودتر خبرهای خوب بدی منتان جان.

ممنونم عزیزم 

انشالله🙏🙏🙏🙏

دوست عزیز ،طب اسلامی مراجعه کردی تا حالا،هم برای تیرویید هم دخیره تخمدان درمان دارهو ،پیشنهاد میکنم ...

ممنون عزیزم

توو مشهد کسی هست طب اسلامی خوبی رو معرفی کنه ؟

من خودم بادکش انجام میدم یک روز در میون البته من دوماه پرید نشدم دو  بار بادکش انجام دادم پرید ...

من سعی کردم خودم انجام بدم ولی از سوختن می ترسم 

بعد اون خانم وقتی میندازه اینقدر کشش بادکش زیاده که واقعا درد داره من چندتا خودم سعی کردم بندازم با کلی ترس و لرز اصلا اونطوری نبود   

2706