2733
2734
من عسل و سیاهدانه را تا روزی که پریود میشدم خوردم ولی تو پریودی نمیخوردم چون میگن خونریزی را زیاد می ...

ممنون عزیزم که هستی و جواب میدی من یه سوال بپرسم من ویتاگنوس رو هرروز بخورم البته  اف سی اچ من 14 است الان ازمایشم خوندم 

ممنون عزیزم که هستی و جواب میدی من یه سوال بپرسم من ویتاگنوس رو هرروز بخورم البته  اف سی اچ من ...

عزیزم من ویتاگنوس نخوردم..خود گیاه پنج انگشت را دم میکردم..دوز قرصشو بلد نیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میوم همون فیبرومه به من گفت توو تخمدانت داری . دوتا داری که هردو بزرگن اما نمیدونم میوم رحم با تخمدا ...

پریودتون منظمه ؟ توی یکی از تخمدانهاست ؟ 

فکر نمیکنم مهم باشه دارو میدن آب میشه

2731
شما بادکش تخمدان که انجام دادی چه روزایی انجام دادی؟بعضیا میگن از روز اول پاکی تا روز تخمک گذاری تقر ...

بادکش برای منظم شدن پریود از بعد از تخمک گذاری باید باشه یا حدودا 10 روز بعد از پاکی 

ولی برای بارداری فکر کنم باید زودتر انجام داد

پریودتون منظمه ؟ توی یکی از تخمدانهاست ؟  فکر نمیکنم مهم باشه دارو میدن آب میشه

اره عزیزم منظمه . گفت باید عمل بشه اما من پیگیر نشدم 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
اره عزیزم منظمه . گفت باید عمل بشه اما من پیگیر نشدم 

فکر کنم با داروی شیمیایی یا حتی از طریق طب سنتی هم بتونی آبشون کنی 

یه خانمی یکبار تعریف میکرد تموم رحمش سانت به سانت میوم دراورده بود و ظاهر گلوله گلوله پیدا کرده بود طب شیمیایی نتونسته بود براش کاری انجام بده ولی از طریق طب سنتی با مصرف پنج انگشت همشون بطور معجزه آسایی از بین رفته بودن

فکر کنم با داروی شیمیایی یا حتی از طریق طب سنتی هم بتونی آبشون کنی  یه خانمی یکبار تعریف میکرد ...

چه خوب 

منم میرم طب سنتی 

مرسی عزیز دلم

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
بادکش برای منظم شدن پریود از بعد از تخمک گذاری باید باشه یا حدودا 10 روز بعد از پاکی  ولی برای ...

من خودم بادکش انجام میدم یک روز در میون البته من دوماه پرید نشدم دو  بار بادکش انجام دادم پرید شدم دیگه انجام ندادم فعلا نمیدونم البته تاثیر بادکش بوده یا نه

سلام بچه ها

من حدود  ۷ماهه اقدام کردم واز این ماه هم مصرف مافورمین روشروع کردم.اگه نتیجه نده ازماه بعد کلومفین میخورم اماشنیدم باعث ایجادکیست میشه.امیدوارم که نیازی نباشه

کسی هست وه بامتفورمین باردارشده باشه؟

قطره ویتاگنوس هم برایpco هست؟عوارض نداره

کوچک رویایی من! برایت یک مشت بوسه میفرستم. بازهم هست .... ازین بوسه های عاشقانه برایت زیادکنارگذاشته ام
پس چرا تجویز میکنن!!dhea که میگن ذخیره رو بالا ن؟میبره!

ذخیره که زیاد نمیشه فقط توی آزمایشگاه های مختلف ممکنه عدد مختلفی نشون بده دها باعث میشه تخمدان تحریک بشه و فولیکولهای بیشتری رو در ماه آزاد کنه فولیکول بیشتر شانس بارداری بیشتر

2706